Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kim Göz Göze Geldi?  (Okunma Sayısı 34483 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sema-hardrock
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #75 : Şubat 12, 2010, 16:56 »

22 ocaktaki konserde merhabayla çıkış yaptıktan sonra ben zaten buketin önündeydim şebom ön taraftakilere göz gezdirirken bende durdu ve ben tepkisiz kalınca gülümsedi ve bakmaya devam etti arkadaşlar beni sallayınca el salladım ve tekrar gülümsedi bana o kadar uzun bakması çok sevindirdi ve çok şaşırttı hiç unutamam çok güzel bir elektirik oldu Gülümseme

ay ışığında saklıdır
şebo_ist
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #76 : Temmuz 03, 2010, 15:34 »

şebom selçuk üniversitesi bahar şenliklerine gelmişti ve ben en öndeydim :)konser başladı bikaç şarkı söyledikten sonra mayın tarlasını söylerken ben hem eşlik ediyor hemde alkışlıyodum beni gördü ve o da alkışlamaya başladı biraz baktı ve devam etti çooooook güzeldi çok farklı baktı Gülümseme Gülümseme

..YAŞAYIP YAŞATMAK DURURKEN HEM ÖLMÜŞ HEM KATİL OLMUŞUZ..
r0ckq1rl
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #77 : Ağustos 01, 2010, 20:21 »

1 Temmuz Ankara Konserinde Sesim KısıLana kadar Şebo seni Çok seviyorum Diye Bağırdım defaLarca .. Bana Baktı Göz Göze GeLdik Bir Kaç Kez Gülümseme .. Her Baktığında aynen Bende BayıLacaktım Gülümseme Ayrıca Metin ve BuketLede Göz Göze GeLdik Gülümseme
fatihgulec
ιкι ησктα üѕтüѕтє(:)
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

:)

« Yanıtla #78 : Ağustos 01, 2010, 20:52 »

2 mayıs 2008 6 saat fizikokimya dersimin olduğu bir gün sabah saat 7 de k.maraştan çıktım saat tam 12 de konser alanındaydım mersin üni. ve am saat 22,00 a kadar güneşin altında bekledim ardından çok geçmeden sahneye çıktı ve gerçekten bi ara fark ettimki hüngür hüngür ağlıyorum gözlerim gözzlerinin derinliğinde kayboldu ufacık tatlı ve sempati dolu bir gülümsemeyle döndü yüzünü Ağlayan Ağlayan Ağlayan keşke hiç bitmeseydi

***YENİDEN DOĞUP GELSEM***
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #79 : Ağustos 01, 2010, 21:00 »

22 ocak konserinde harikasın diye bağırdığımda bana bakmıştı inanılmazdı gülümsedi Sırıtan 22 mayıs ankara üni. şenlilkerinde de zaten verdiğim 50x70 karakalem resmi görünce bana gözlerini açarak bakmıştı, şaşırmış gibiydi ve çok teşekkür edrim deyip eliyle öpücük atmıştı Gülümseme daha sonra da yağmurlar ı söylerken seyirciye bıraktığı kısımda yine harikasın diye bağırdım yine bakıp gülümsedi... ve son olarak Kahkaha 6 haziran da 35x50 karakalem  resmi verdiğim zaman bu sefer bi değişik baktı yüzüme, sanki seni tanıdım der gibi, bilirsiniz o ifadeyi ve resmi aldı çok teş. edrim dedi kocaman bir öpücük attı... evt hepsi bu inş bi gün glicek o güzel elini de tutucm ve belki dans bile edcğm offffff inş...
fatihgulec
ιкι ησктα üѕтüѕтє(:)
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

:)

« Yanıtla #80 : Ağustos 01, 2010, 21:11 »

22 ocak konserinde harikasın diye bağırdığımda bana bakmıştı inanılmazdı gülümsedi Sırıtan 22 mayıs ankara üni. şenlilkerinde de zaten verdiğim 50x70 karakalem resmi görünce bana gözlerini açarak bakmıştı, şaşırmış gibiydi ve çok teşekkür edrim deyip eliyle öpücük atmıştı Gülümseme daha sonra da yağmurlar ı söylerken seyirciye bıraktığı kısımda yine harikasın diye bağırdım yine bakıp gülümsedi... ve son olarak Kahkaha 6 haziran da 35x50 karakalem  resmi verdiğim zaman bu sefer bi değişik baktı yüzüme, sanki seni tanıdım der gibi, bilirsiniz o ifadeyi ve resmi aldı çok teş. edrim dedi kocaman bir öpücük attı... evt hepsi bu inş bi gün glicek o güzel elini de tutucm ve belki dans bile edcğm offffff inş...
doğru söylüyor bende yanındaydım sadece onun sesi duyuldu konser alanında merhaba ben fatih hatırladınmı birlikte beklemiştik

***YENİDEN DOĞUP GELSEM***
ezgy
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #81 : Ağustos 11, 2010, 19:11 »

22 Ocak Ankara konseri.. Karabükten Ankaraya uzanan bol karlı yolculuk çok soğuk bir gündü en önde izlediğimiz konserde sadece göz göze gelmedik birbirimize Kalp (: yaptık.. o şekilde resmi bile var.. kadının enerjisi ölüyü bile canlandırır 1.sınıfa giderken özendiğim hala özenmeye devam ettiğim gözlerinin etrafındaki çizgiler artsa bile sonuna kadar dediğim dev sesli küçük kadın.. seni cok seviyorum..
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #82 : Ağustos 11, 2010, 19:30 »

doğru söylüyor bende yanındaydım sadece onun sesi duyuldu konser alanında merhaba ben fatih hatırladınmı birlikte beklemiştik
hatırlamazmıyım  ;Dne güzel gündü...
çakılTaşları
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Heyecanla attım kendimi Dans Pistine...:)

« Yanıtla #83 : Ağustos 11, 2010, 23:29 »

22Ocak Ankara konserinde bir kaç kez ölümüme sebep olabilecek kadar uzun bakışmanın ardından 27Mart Konya gala konserinde o yumuşacık ellerini tutunca kalpten gidiyorum sandım! 7Mayıs Koçfest Konya konserinde attığı öpücükler ve mükemmel gülümsemelerden sonra artık tanıdığından emin olarak ACABA diye gittiğim 13Temmuz Konya FantaFestde dans pistinde 1.5dakikalık mükemmel bir dans:D:D Teşekkürler Şebommm!!=)

Sıradan basit bir günün uğruna hiç dua etmemiş ; henüz yalvarmamıştım...
ErenkiN
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

eşsiz haykırışlar..

« Yanıtla #84 : Eylül 26, 2010, 03:08 »

17 Ocak İzmir Gala Konseri'nde Hoşçakal'ı söylerken yanıma geldiğinde elimi uzattım ve arkamdan onlarca kişi üstüme çullandı ve koruma beni tuttu, saldıracağımı düşündü büyük bir ihtimal. Fakat Şebnem her zaman ki o muhteşem asaletiyle korumaya "Gerek yok, bırakın.." deyip gözlerimin içine baktı ve gülümsedi.. Hayatımdaki en güzel andı.. Elini uzatmadı, tedirgin oldu belki de, bilemiyorum. Ama yine de ben onun gözlerinin içindeydim ya bu bana yeter..
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #85 : Eylül 26, 2010, 20:33 »

Ben geldim.! Kahkaha
Hep bu başlığa yazabilmek istemiştim.. Sırıtan 25 Eylül (dün gece itibariyle) Akustik Konserinde kısa bir süreliğine de olsa gözlerini kısarak baktı, evet.  Gülümseme güzeldi çok. Sırıtan

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #86 : Eylül 26, 2010, 22:11 »

önlerden o taşkınlık yapan grup oturunca bende bi ara ayağa kalkıp ellerimle kalp yapmıştım Gülümseme gülümsedikten sonra el salladım oda salladı Kahkaha
hapuseneb
---->Öğretmen<----
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #87 : Eylül 26, 2010, 23:33 »

Metinle de Şebnemle de göz göze geldim Kahkaha Sırıtan

Şimdi uzak bir gülücük gibi olsanda
En uzaklar bile kalbimdir
Bir sen varsın dünyamda
Ne başkası ne de başka nefes
Eğer birgün ölecek olursam
Mirasım sana olan sevgimdir...
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #88 : Eylül 26, 2010, 23:38 »

Metinle de Şebnemle de göz göze geldim Kahkaha Sırıtan

bende Kahkaha metinin direk göz hizasındaydım o yüzden bir kaç defa göz göze geldik. önde olmak güzel şey  Sırıtan

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı