Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 6 Aralık 2014 Mor ve Ötesi Şebnem Ferah İzmir Arena Konseri  (Okunma Sayısı 3887 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SeBoKoLiKo
İ_z_M_i_R_l_i
Sebocu

Teşekkür Sayısı 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

Hem utanmaz, Hem utangaç...

« : Aralık 07, 2014, 22:50 »

Darüşşafaka yararina egitimde firsat şenliği kapsaminda shneye çıkan Mor ve Ötesi ile Şebnem Ferah İzmir'lilere muhteşem bir gece yaşattılar. Kapılar  saat 20:00 de acilacakti. Sanırım yağmur yagdigi icin erken açılmış. Ben konser alanina gittiğimde saat 19:45 civarı idi ve hic sıra yoktu. İlk kez bir Şebo konserine sıra beklemeden girmis oldum  Sırıtan ve ilk kez bu kadar yakından gördüm en önde sayılacak kadar yakindim Şeboya. Konsere gelicek olursak 1.5 saatlik beklemenin ardindan Mor ve Ötesi çıktı sahneye. Sanirim ben pek dinlemedigim sıkıcı geldi bana. Fakat cambaz oyunbozan ve bütün salonun beklediği bir derdim var ile havaya girdik. Nihayet sıra Şeboya gelmişti.  Hazırlıklar bir türlü bitmek bilmiyor zaman geçmiyordu adeta. 1 saate yakın hazirliklar sürdü. Ve beklenen an gelip çattı.  Önce ekip çıktı sahneye, kalbim mezar calmaya basladi ve sonra sahnenin arkasindan Şebo göründü yine siyahlara bürünmüş harika bir kıyafetle selamladi bizi. Sirasi karisik olabilir cakil taşları, can kiriklari, sil baştan, delgec, ben şarkımı söylerken , birileri var ,  mayin tarlası, sigara, eski, bu ask fazla sana ,fırtına , yağmurlar, gözlerimin etrafındaki çizgiler, od , ya hep ya hic ve hoşçakal ile müzik ziyafeti yasatti resmen kadinim  Öpücük
ayrintilara gecersek ;
-bir sarkida metinin gitarinda kisa süreli bir problem oldu sebo geldi sahnenin önüne sizden 1dk istiyorum dedi cok tatliydi metine takildi cok artistsn diye çok eğlenceli idi
- özellikle eski şarkısı calarken Şebo sahnenin köşesine gecti arka fonda resimler akmaya basladi eskimeyen değerler sanatçılar yazarlar oyuncular bizlerde alkislarla eşlik ettik her cikan kisiye en son dakikalarca alkislandi Şebo çok güzeldi o bölüm.
- Darüşşafaka dan biri sanirim yönetim kurulu başkan yardımcısı yanlış hatırlıyor olabilirim Şeboya plaket vercekti sahne karanlikti o kisi mikrofona doğru ortaya geçti Şebo görmedi onu su içiyordu arkada sahnede ışıklar açılıp görünce şaşırmasi çok doğal çok sempatikti
-Konserin sonunda Şebo veda etti ekip te geldi selamladilar bizi ama bir eksik vardi hoşçakal demeden konser bitmezdi. Bizler hoşçakal hoşçakal diye tempo tutmaya basladik ve tabiki geri geldiler muhteşem hoşçakal performansı ile veda ettik.

Not => Forumda bu bölüm en çok sevdiğim bölüm gidemedigim konserleri burda yazilanlari okuyarak gitmiş kadar oluyodum. Ama ben şimdi bunları yazdım da keşke okuyan da birileri olsa  Utandım

Benim hala umudum var.
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #1 : Aralık 08, 2014, 07:43 »

ben okudum ya Gülümseme

anlattığına göre gerçekten çok güzel(her zaman öyle ya neyse Kahkaha) konser olmuş.

paylaşımın için teşekkürler Gülümseme

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
SeBoKoLiKo
İ_z_M_i_R_l_i
Sebocu

Teşekkür Sayısı 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2014, 19:38 »

Sende okumasaydin terketcektim bu diyari  Sırıtan

Benim hala umudum var.
MayınTarlası
erdemaslan
Yönetici
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 1289
Çevrimdışı Çevrimdışı

kalbimin topraklarına mezarlar kazdın...

« Yanıtla #3 : Aralık 28, 2014, 10:08 »

Islanmasak daha da güzel bir konser olacaktı...  Utandım
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2014, 10:16 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı

herşeyi gömdüm, kalbim mezar
SeBoKoLiKo
İ_z_M_i_R_l_i
Sebocu

Teşekkür Sayısı 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Ocak 02, 2015, 14:05 »

Evet bir ara baya şiddetlendi yağmur ama ıslanmaya değen bir konser oldu. Ben ıslanmadığm için sorun yok  Dil çıkaran Sırıtan

Benim hala umudum var.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı