Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 17 Ocak 2010 İzmir Konseri  (Okunma Sayısı 22942 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
najj
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #45 : Ocak 18, 2010, 15:30 »

Of off kıskan kıskan bi' hal oldum BGM'de yorgunluktan geberdiğim için kulis için mecal kalmamıştı aceba gitseydim girebilir miydim:/ Anlatan arkadaşlara mercyler yaşamış kadar olmaya çalıştık.D
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Ocak 18, 2010, 15:47 »

Bana Kızmayın Arkadaşlar İçeri Bildirilen Sayı Önceden Belliydi Ben Kafama Göre Kimseyi Alamazdım Ve Zaten Bize bildirilen Durum İki Kişi Olmasıydı  Göz kırpan
İki kişiden fazla almıyolar mı?Daha önceki yıllarda daha kalabalık giren gruplar olduğunu hatırlıyorum sanki.

cevabı aşağıda
  Pankartı Gösterdik, Kulis Küçük Olduğu İçin Pankartın Tamamı Fotoğrafta Gözükmüyor Yeşim Doran Fotoğrafı Çekmek İçin Neredeyse Kapıdan Çıkacaktı  Sırıtan

Denausten
Lost
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Living is easy with eyes closed!

« Yanıtla #47 : Ocak 18, 2010, 16:01 »

Sizler adına çok sevindim, darısı bizlerin başına. Gülümseme

“To be nobody but yourself in a world that's doing its best to make you somebody else, is to fight the hardest battle you are ever going to fight. Never stop fighting.”

E.E. Cummings
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #48 : Ocak 18, 2010, 16:42 »

Bana Kızmayın Arkadaşlar İçeri Bildirilen Sayı Önceden Belliydi Ben Kafama Göre Kimseyi Alamazdım Ve Zaten Bize bildirilen Durum İki Kişi Olmasıydı  Göz kırpan
İki kişiden fazla almıyolar mı?Daha önceki yıllarda daha kalabalık giren gruplar olduğunu hatırlıyorum sanki.

cevabı aşağıda
  Pankartı Gösterdik, Kulis Küçük Olduğu İçin Pankartın Tamamı Fotoğrafta Gözükmüyor Yeşim Doran Fotoğrafı Çekmek İçin Neredeyse Kapıdan Çıkacaktı  Sırıtan

Gülümseme teşekkür.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
HitMeBaby
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #49 : Ocak 18, 2010, 16:44 »

Konser bitiminden yaklaşık 1 saat geçmesine rağmen biz hala ordaydık erdemle eren çoktan girip çıkmıştı bizde bir umut gireriz diye düşünüyorduk Gülümseme En sonunda didem hanım dayanamadı bizi aldı kapının önüne kadar geldik ama bu seferde güvenlik yüzünden aykanla buketi görebildik sadece  Kızgın
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #50 : Ocak 18, 2010, 17:11 »

izmirdekiler adına çok sevindim videoları en kısa zamanda bekliyorum Gülümseme

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
hammond
۵ ~ KEİTH ~ ۵
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 90
Çevrimdışı Çevrimdışı

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur...

« Yanıtla #51 : Ocak 18, 2010, 19:51 »

işte bu Kahkaha ilk önce bana da bir teşekkür isterdim Dil çıkaran şaka bi yana erdem beyler yinede sizi kıskandım her ne kadar şebnem le  tanışsamda Kahkaha ve bu kadar güzel bir şekilde anlattığın içinde teşekkürler.. Kahkaha

paylaşmayın kardeşim bunları !!  çok moralim bozuluo her konser günü çekiorum bu acıyı eminin dediği gibi hepsinde ayrı apayrı duygularla xP xD

aa hasan'cım darısı senin ve diğer şebokoliklerin başına Kahkaha eskiden bende çekiyordum ki hala çekiyorum Gülümseme  Sırıtan

۵ ĐĬđзм ¤ §Ϊđẫ  ¤  Ǿžפξзй  ¤ ßü§яẫ  ¤  Йắģî  ¤ ƒзя¥∂ľ  ¤  ĎïĿẳ  ¤  Ẫ¥§ęģữĻ  ¤ ع¢ξ   ¤ §ξ¢¥ľ  ¤   §зйắ ۵   (ceren'M cemre'M cansu'M )
şebo_edu
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

ormandık kül olduk insandık kul olduk...

« Yanıtla #52 : Ocak 18, 2010, 20:12 »

Şebo Jeneratörün Azizliğine Uğradı

Ünlü rockçı Şebnem Ferah konserinde karanlıkta kaldı.

ROCK müziğin başarılı isimlerinden Şebnem Ferah, İzmirli sevenleri ile buluştu.

2009’un son haftalarında çıkardığı ‘Benim Adım Orman’ albümünün gala konserini dün akşam veren Şebnem Ferah, jeneratörün azizliğine uğradı. ‘Benim Adım Orman’ şarkısını seslendirdiği sırada elektriklerin gitmesi ile bir anda karanlığa bürünen konser mekanı sessiz kaldı. Fuar Atlas Pavyonu'nda gerçekleşen konsere kaldığı yerden devam eden Şebnem Ferah esprili bir şekilde konuşarak, “Yüksek gerilim hattı oluştu ve sizin oluşturduğunuz enerjiye dayanamayan jeneratör patladı” dedi.

Smyrna Organizasyon’un düzenlediği ve İzmirli gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Şebnem Ferah yeni albümünün yanı sıra eski unutulmayan şarkılarını da seslendirdi.

İstanbul konserindeki repertuvar ve gösterilerin aynısını İzmir’de de yapan Ferah, bu yılki konserlerinde video projeksiyonlarını öne çıkarmaya karar verdi.

alıntı: http://www.ensonhaber.com/magazin/250409/sebo-jeneratorun-azizligine-ugradi.html
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #53 : Ocak 19, 2010, 15:36 »

Konser bitiminden yaklaşık 1 saat geçmesine rağmen biz hala ordaydık erdemle eren çoktan girip çıkmıştı bizde bir umut gireriz diye düşünüyorduk Gülümseme En sonunda didem hanım dayanamadı bizi aldı kapının önüne kadar geldik ama bu seferde güvenlik yüzünden aykanla buketi görebildik sadece  Kızgın
Nasıl yaaw,Didem Doran'da ayarlıyamadı mı?Anlamadım,nası göremediniz oraya kadar gidip de , üzüldüm bi de.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #54 : Ocak 19, 2010, 16:32 »

kimse video çekmedi mi? Üzgün çok merak ediyorum çeken varsa lütfen paylaşsın artık videoları. Üzgün

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
caliypso5153
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #55 : Ocak 20, 2010, 13:44 »

darısı başımaa  darısı başımaa... Kahkaha 22 ocak çok yakın artık ama şu gripten de bir kurtulabilseydim.

iyi ki varsın -ŞEBNEM FERAH-
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : Ocak 20, 2010, 13:47 »

2010 Konser Videoları İzmir

Konser Videoları Bölümünde Eklenmiştir Videolar Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz...
http://www.sebokolik.com/forum/index.php?topic=13071.0
MeLL
İstiklal Caddesi Kadar...
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

Teşekkürler; büyüyorum seninle..!

« Yanıtla #57 : Ocak 21, 2010, 17:02 »

HARİKAA anılar ne denebilir ki.. Umarım daha da güzelleri gelir yürekten isteyen herkesin başına Göz kırpan

Uzaklar seninse tüm yollar benimdir.
Gördüğüm yüzünse sevmek bana emirdir !!
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : Şubat 12, 2010, 21:25 »

Dvd'nin Kartonetine Güzel Bir Hatıra...

jeanne_seher
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #59 : Şubat 12, 2010, 21:38 »

Dvd'nin Kartonetine Güzel Bir Hatıra...

Çok güzel ya  Göz kırpan Gülen suratta yapmış şeboooo  Sırıtan Bende istiyoruuum işteee Ağlayan

Umudum isyanda isyanım karanlıkta...
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı