Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 17 Ocak 2010 İzmir Konseri  (Okunma Sayısı 22932 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : Ocak 18, 2010, 10:23 »

Muhteşemsiniz ya..  Şaşırmış Gülümseme  Allah bize de o günleri o anları yaşamayı nasip etsin..Aminnnnnnnnnnnnnnnn   Masum

||  Sen kibritin hiç yαnmαyαn ucundα..Ben sigαrα dumαnının αltındα.!?

hazall
Sebocu

Teşekkür Sayısı 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : Ocak 18, 2010, 12:24 »

arkadaşımla saat 11 de fuardaydık sıraya geçtik ve uzun bekleyiş başladı. beklemek gerçekten çok zor konuşuyoruz gülüyoruz eğleniyoruz bi bakıyoruzki yalnızca 2 dk geçmiş Gülümseme saat 2-3 gibi iyice kalabalıklaştı. biara yanımızda bir araba durdu arkadaşıma  acaba içinde Şebnem mi var dedim gülerek, gerçi Şbenem yoktu ama Aykan vardı ben el salladım ama hiiç bakmadı Kahkaha
sat 16.30 oldu,35 oldu,40 oldu kapı açılmadı aç,aç,aç diye bağırırken birden kapı açıldı itiş kakışla içeri girdik ve bize gre sağ Şebneme göre solda en öne geçtik, bir buçuk saat daha bekledik ve Merhabayla konser başladı ardından yalnızı söyledi ve benim adım ormanın nakaratında elektrikler kesildi biz söylemeye devam ettik ama Şebnem'in morali gerçekten bozuldu.nakaratı tekrar söyledi ardından "sizin ve bizim enerjimiz birleşince jeneratör bile dayanamadı" dedi ve güldü  Kahkahaİnsanlık şarkısını söylerken çok güzel bir davul şov yaptılar Gülümseme
Mahalle'de çığlık yarışması yaptık Kahkaha Uçurtma nın başını söylerken koltğa oturdu ve arkadaki perdede kitaplık görüntüsü geldi.
Yağmurları biz söyledik ve Şebo inanın ben bu parçayı 96 yılında ne şekilde kaydettiğimizi hatırlamıyorum  bu şarkıyı siz yeniden yarattınız ve sizin oldu, ben size demeden siz devam ettiniz söylemeye dedi ve önümüzde eğildi Gülümseme
Hoşçakal'ı söylerken yanımıza geldi elimizi tuttu çok güzeldi Kahkaha Kahkaha sonra gittiler tekrar geldiler Eskiyi söyledi, Atatürk diye bağrılınca biz sanatçıları anıyoruz Atatürk zaten hepimzin kalbinde onu bir rock konserinde anmak, ona buradan selam göndermek pek doğru olmaz dedi.

Bu gittiğim 4. konseriydi ve yine mükemmeldi. Gülümseme Kahkaha

When after all this time that you still owe
You're still, the good-for-nothing I don't know
So take your gloves and get out
Better get out
While you can

When you go
Would you even turn to say
"I don't love you  Like I did Yesterday"
şebo_edu
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

ormandık kül olduk insandık kul olduk...

« Yanıtla #32 : Ocak 18, 2010, 12:26 »

Çok çok çok güzeldi kelimelerle ifade etmek gerçekten benim için çok zor  çünkü hayatımda gitttiğim ilk konserdi duygulanmamak elde değildi...emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum buradan
« Son Düzenleme: Ocak 18, 2010, 12:59 Gönderen: şebo_edu » Kayıtlı
Gabriel
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : Ocak 18, 2010, 13:04 »

Erdem sahide çok güzel anlatmışsınız yaşıyor gibi oldum okurken,konsere gitmiş kadar oldum.Teşekkür ederiz. Kahkaha Darısı diğer konserlerin başına.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Ocak 18, 2010, 13:26 »

Güzel Yorumlarınız İçin Çok Teşekkür Ederiz...   Çok Ciddiyim , Gerçekten Yaşanması Gereken Birşey , Dün 10 Saat Ayakta Beklemişim Yok Bu Sabah Sabah 4 de kalkıp Garaja Gitmişim Bunları Yaşadım Ama Hepsi Hikaye Gibi Geliyor  Kuliste Olmak Bambaşka Bir Duygu...

Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #35 : Ocak 18, 2010, 13:32 »

Konserden kayıt yapabilen  yok mu arkadaşlar??

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Gabriel
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #36 : Ocak 18, 2010, 13:36 »

Diğer arkadaşlarımız neden girmedi kulise?Gerçekten merak ettim çünkü siteden epey kalabalık bir grup gitmiş de. Masum
yasemin27
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #37 : Ocak 18, 2010, 13:37 »

son 2 fotoğrafı çok kıskndım  bir daha ki sefere lütfen bana da haber verin Gülümseme zaten artk istemeseniz de peşinizi bırakmam Göz kırpan
berennur
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #38 : Ocak 18, 2010, 13:46 »

ya mayın tarlası cok kızdım sana sabahın onundan beri birlikte bekledik foto cekmeye gıttıgımızde haber wermedın cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk uzuldum sımdı gorunce artık bıdahakı sefere:((((
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Ocak 18, 2010, 14:00 »

Bana Kızmayın Arkadaşlar İçeri Bildirilen Sayı Önceden Belliydi Ben Kafama Göre Kimseyi Alamazdım Ve Zaten Bize bildirilen Durum İki Kişi Olmasıydı  Göz kırpan
« Son Düzenleme: Ocak 18, 2010, 14:04 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı
Gabriel
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #40 : Ocak 18, 2010, 14:14 »

Arkadaşlar sadece iki kişi olsun istenmiş.Ne kadar hepimiz torpile kızsak da MayınTarlası arkadaşımızın torpil durumundan kardeş kontenjanına öncelik tanıması normal.Uygun olan bir organizasyonda topluca bir şey yapıldıysa o toplulukla birlikte hareket etmektir ancak kim olsaydı kardeşine öncelik tanırdı sanırm.Zaten sadece 2 kişi kabul edildiği için eminim tatsızlıklar da çıkardı o kadar kişi içinden içeri alınacak 2 kişi nasıl belirlenebilir ki?
seda-92
Yalnız..
Forum Ekibi
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 61
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda...Durma!

« Yanıtla #41 : Ocak 18, 2010, 14:20 »

Erdem sahide çok güzel anlatmışsınız yaşıyor gibi oldum okurken,konsere gitmiş kadar oldum.Teşekkür ederiz. Kahkaha Darısı diğer konserlerin başına.

Aynen ya..Yaşadıklarını o kadar güzel cümleye dökmüş ki bende yaşamış kadar oldum ve o heycanı yaşadım okurken...

Ve arkadaşımıza kızmaya hakkınız yok.Eğer elinde olsaydı hepinizin ayrı ayrı içeri girmesini ve Şebnem Ferah'la tanışmasını isterdi.

Yokluğun varlığın bir
Dünüm yok yarınım sır...!
yeni
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #42 : Ocak 18, 2010, 14:51 »

ya şebnem ferahın şu yolladığınız son iki fotoğraftaki hali çok güzel ama Tv programlarına çıkarken suratına ne yapıyor bilmiyorum , çok parlak sanki makyaj üstüne makyaj yapılmış gibi çok sahte görünüyor.. doğal hali daha güzel öyle çıksın şu programlara yau. :/
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #43 : Ocak 18, 2010, 15:19 »

Bana Kızmayın Arkadaşlar İçeri Bildirilen Sayı Önceden Belliydi Ben Kafama Göre Kimseyi Alamazdım Ve Zaten Bize bildirilen Durum İki Kişi Olmasıydı  Göz kırpan
İki kişiden fazla almıyolar mı?Daha önceki yıllarda daha kalabalık giren gruplar olduğunu hatırlıyorum sanki.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #44 : Ocak 18, 2010, 15:21 »

istanbul konserini hatırladım birden yaa süperiz arkadaşlar şebo nereye biz oraya Göz kırpan

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı