Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 17 Ocak 2010 İzmir Konseri  (Okunma Sayısı 23039 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : Ocak 18, 2010, 00:12 »

gala konserleri diye her yerde aynısını kullanıck glba... olsun o ne gyse gzl durur bnm ayıbım yni kostümü sormak Gülümseme
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Ocak 18, 2010, 00:16 »

Öyle sanırım:) Benim de bir anda dikkatimi çekti.Ne önemi var isterse bütün konserlere aynı kostümle çıksın.Ben hala bilet aldığım halde gidemediğim için acı çekiyorum.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Ocak 18, 2010, 00:18 »

snde çok şanszmşsn şebnm ferah konserne biltn var ve gdemysnn  allah kolylık versn sakın kötü bişyler ypma tmm mı:)Gülümseme
Gabriel
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Ocak 18, 2010, 00:20 »

Sakıncası olmazsa çok merak ettiğim içn soruyorum bütün Şebokolikler neden giremedi,işleri olduğundan  konser bittikten sonra hemen gittikleri için mi?
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ocak 18, 2010, 00:21 »

Şebnem Ferah İzmirde…
Günler Öncesinden Yapılan Hazırlıklar Telefon Konuşmaları Sms ve mailler ile biten hafta Ve Takvim 17 Ocak 2010
Şebnem Ferah İzmir Gala Konseri
Tecrübe İle Erken Gitmeye Karar  Verdim Çünkü Kalabalık Olacağını Biliyor Ve Pankartın Arkalarda Olmasını İstemiyordum Neyse Herşey Yolunda İdi. Otobüs Erken Geldi Trafik Olan O Upuzun Yolda Bir Saniye Gereksiz Zaman Geçmedi . Kardeşimle Saat 09:50de Atlas’ın Önündeydik 10 Kişilik Bİ Grup  Vardı Beklemeye Başladık Gittikçe Arttı Sayımız…   Şebokolik den Arkadaşlar Gelmeye Başladı Onlarla Tanıştık. Birazcık Araya Kaynak Yapanlar Oldu. Ama O da Önemsenecek Kadar Değildi. Sırada Beklerken Kuyruk Girişinin Diğer Taraftan Olacağı Bildirildi Kapının Diğer Tarafına Barikatların Arkasına Geçtik Orda Tekrar Sıra Olundu   Fotoğraflar Çekildik. Yemek Yedik v.s. Saat :16.30 Kapı Açılış Saati Geldi (Bu Ara Baya Biraz Uzundur 6.30 Saat bekledik  espriler şarkılar konuşmalar ile geçti ) İçeri Girdik Bir İzdiham İle …   Bir Maraton Geçti Kapıdan Sahne Önüne Pankart Metin Türkcan’ın  Önündeki Kısma  Asıldı   Konsere Merhaba İle Başladı Muhteşem Bir Şov Muhteşem Bir Konserdi  Benim Adım Orman Söylenirken Ufak Bir Elektrik Kesintisi Yaşandı Şebnem Biraz Üzüldü  Ağlayan Seyirciler Şarkıya Devam Etti. 2Dakika Sürmedi Arıza Giderildi Devamı Çok Güzeldi İzlenmeye Kesinlikle Değerdi…
Sıralama Tam Doğru Olmamakla Beraber Söylenen Parçalar Şunlar :
merhaba
yalnız
benim adım orman
insanlık
istiklal caddesi kadar
mahalle
ateşe yakın
serapmış
eski
uçurtma
gözlerimin etrafınki çizgiler
yağmurlar
çakıl taşlrı
can kırıkları
sil baştan
delgeç
sigara
fırtına
yeniden doğup gelsem
mayın tarlası
ben şarkımı söylerken
hoşçakal
bu aşk fazla sana

Ve Konser Sonrası …  

Yurt Arkadaşım Metinin Penasını Aldı. Yeşim Doranı  Aradım Konser Sonrası Arayın Demiştiniz Diye Salon Boşalsın, Güvenliğin Oraya Geçin Ben Didemi Yollayacağım Dedi Herkes Çıktı Ben Kardeşim Kaldık Yaklaşık Olarak da Birkaç Kişi Daha Vardı Didem Geldi Şebokolik Dergiden Gelenler Demeye Kalmadan Pankartı Gördü Ve Bize Göz İşareti Yaptı Ve Kulis Macerası Başladı  Göz kırpan  Artık Dönüşü Yoktu Birçoğumuzun Girmek İçin Neler Yaptığı Kulisteydim. Görmek İçin Nelerle Uğraştığı Şebnem Ferah İle Aramda Sadece Kapı Vardı  . Güvenlikler Girecekleri Sırayla Alıyordu Ozan Önümden Geçti Seslendim Ama Telefon İle Konuşuyordu Duymadı Kapı Açıldı İçeri Girdik  8 Kişiydik Şebnem, Buket, Metin Yeşim , 2 Kişi Ve Kardeşimle Ben. 2li Fotoğraf Ve Tanışma Merasiminden Sonra Çıktılar ……
Odada Şebnem Ferah, Metin Türkcan,Buket Doran ,Yeşim Doran Ben Ve Kardeşim…   Şebnemin O İlk Bakışı Zaten Adamı Bi Başka Yere Götürüyor. Sonra Tanışma Ve Sarılma Faslı (Elimi Ve Yüzümü Yıkamamayı Planlıyorum Ve Üstümdeki Kapşonluyu) Koluma Girdi Fotoğraf İçin Uzun Süre Kolumdaydı Şebnem Pankartı Gösterdik, Kulis Küçük Olduğu İçin Pankartın Tamamı Fotoğrafta Gözükmüyor Yeşim Doran Fotoğrafı Çekmek İçin Neredeyse Kapıdan Çıkacaktı  Sırıtan Pankart İle Çekildikten Sonra Tek Çekilelim Dedim Kardeşim Metinin Yanına Doğru Geçti Tam Çekilceğimiz Sırada Metin Kardeşime Demezmi Bak Seni İki Dakikada Sattı İçerde Bir Gülme Fırtınası  Sırıtan  Sırıtan  Fotoğraflar Çekildi Kısa Bir Muhabbet Döndü . Şebnem’e İstanbulda Yanınızdaydık , İzmirde de Yanınızdayız.   Ankarada Görüşmek Üzere Dedim Gülümsedi Ve Kolumu Tuttu. Herşey İçin Çok Teşekkür Ederim Dedi Ben Dedimki Biz Teşekkür Ederiz Bize Bu Güzellikler Yaşattığınız İçin Gülümsedi …  Siz Neredesiniz Dedi Yeriniz Nerde?  Ben Dedim Türkiye’nin Her yerindeyiz  Pankarttaki Yazı Gözüne İlişti Tam Bana Baktı Şebnem Ferah Nereye Biz Oraya Dedim   Çok Mutlu Oldu Eğlendiniz mi Diye Sordu Çok Eğlendiğimiz Ve Çok İyi Bir Performans Olduğunu Söyledim Teşekkür Etti Benim Adım Orman Albümü Zaten İmzalı Geldiği İçin Onu Getirmedim Dedim Size İzlemekten Zevk Duyduğunuz Dvd'nin  Kapağını Getirdim Dedim Oda Hemen İmzalayayım Dedi . Eren Ve Erdem’e Sevgilerimle Şebnem Ferah Şeklinde İmzaladı.  Vedalaştık Sonra Tekrar Görüşmek Üzere Dedim  Oda Tabi ki Dedi  Kapıdan Çıkarken   Arkamı Döndüm  , Şebnem Dedim .  Baktı  ,   Seni Çok Seviyorum Dedim Gülümsedi Ve Öpücükle El Salladı…..

Sonrası Karmaşık Duygular…     Ve  Acayip Baş Ağrısı…..

Dvd'nin Kartonetini imzalattırdım...

Şebokolik- e     teşekkürler...
Erdem - Eren
« Son Düzenleme: Mart 26, 2011, 00:11 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : Ocak 18, 2010, 00:27 »

ahh ah ne deyim allah herkese nasp etsnn  okurken bile kalp atşları hızlnıyo bide yaşasak ne olck tebrkler:)
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #21 : Ocak 18, 2010, 00:28 »

Çok iyi ya. İnsan uzun süre etkisinden çıkamaz bu anların =)

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

mentamM
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 24
Çevrimdışı Çevrimdışı

Deniize açıldımm...S.S.A.S.G.Y.

« Yanıtla #22 : Ocak 18, 2010, 00:30 »

her nekadar 9 ocakta kulise girmiş biri olsamda Gülümseme şu an yaşadığın bütün duyguları ve mutluluğu cok çok çok kıskandım .. Çünkü seninde anlattığın gibi ap ayrı bir duygu ve bam başka bir heyecan.

Şunuda hemen belirteyim,hayatındaki bu en güzel anlardan birini dinlerken senden,kıskandığım kadar çok çok çok.. senin adına sevindim..

tüylerim ürperdi tam anlamıyla..

Söyleyecek bişey bulamuyorum.hem mutluyum,hem mutsuz,çok özledim ve tekrar o anı yaşamak istiyorum..

bizimle paylaştığın için teşekürler Göz kırpan

''Ben değiştim biliyorum hem sakal bıraktım ...''
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #23 : Ocak 18, 2010, 00:32 »

Eren ve Erdem çok şanslısınız.:)daha iyisi olamazdı sanırım Baya konuşmuşsunuz.
tebrikler ikinize de.

Gabriel
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #24 : Ocak 18, 2010, 00:34 »

her nekadar 9 ocakta kulise girmiş biri olsamda Gülümseme şu an yaşadığın bütün duyguları ve mutluluğu cok çok çok kıskandım .. Çünkü seninde anlattığın gibi ap ayrı bir duygu ve bam başka bir heyecan.

Şunuda hemen belirteyim,hayatındaki bu en güzel anlardan birini dinlerken senden,kıskandığım kadar çok çok çok.. senin adına sevindim..

tüylerim ürperdi tam anlamıyla..

Söyleyecek bişey bulamuyorum.hem mutluyum,hem mutsuz,çok özledim ve tekrar o anı yaşamak istiyorum..

bizimle paylaştığın için teşekürler Göz kırpan
El insaf et biz o anları bir kere bile yaşayamadık. Üzgün
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : Ocak 18, 2010, 00:43 »

snde çok şanszmşsn şebnm ferah konserne biltn var ve gdemysnn  allah kolylık versn sakın kötü bişyler ypma tmm mı:)Gülümseme
Gülümseme))) O noktaya gelmeme az kalmıştı aslında.Güldüğüme bakma acı çekiyorum.İş yemeğine gitmek zorundaydım zira yarın itibariyle işsiz kalabilirdim.15-20 gün önceden aldım biletimi.Cuma belli oldu konsere gidemeyeceğim.Cuma gecesini ağlayarak geçirdim.

hammond
۵ ~ KEİTH ~ ۵
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 90
Çevrimdışı Çevrimdışı

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur...

« Yanıtla #26 : Ocak 18, 2010, 00:46 »

işte bu Kahkaha ilk önce bana da bir teşekkür isterdim Dil çıkaran şaka bi yana erdem beyler yinede sizi kıskandım her ne kadar şebnem le  tanışsamda Kahkaha ve bu kadar güzel bir şekilde anlattığın içinde teşekkürler.. Kahkaha

۵ ĐĬđзм ¤ §Ϊđẫ  ¤  Ǿžפξзй  ¤ ßü§яẫ  ¤  Йắģî  ¤ ƒзя¥∂ľ  ¤  ĎïĿẳ  ¤  Ẫ¥§ęģữĻ  ¤ ع¢ξ   ¤ §ξ¢¥ľ  ¤   §зйắ ۵   (ceren'M cemre'M cansu'M )
evilangel
Σviረ ለռցΣረ
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #27 : Ocak 18, 2010, 01:02 »

işte bu Kahkaha ilk önce bana da bir teşekkür isterdim Dil çıkaran şaka bi yana erdem beyler yinede sizi kıskandım her ne kadar şebnem le  tanışsamda Kahkaha ve bu kadar güzel bir şekilde anlattığın içinde teşekkürler.. Kahkaha

paylaşmayın kardeşim bunları !!  çok moralim bozuluo her konser günü çekiorum bu acıyı eminin dediği gibi hepsinde ayrı apayrı duygularla xP xD

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır...
bi-garip
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mod : Keyfi Yerinde

« Yanıtla #28 : Ocak 18, 2010, 01:33 »

Allah süpermiş ya herşey .

- Bu dünyada yaşamak başlı başına bir sanattır ! -
alper
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Ocak 18, 2010, 09:26 »

duygularını paylaştığın için teşekkürler,darısı ankaradaki şebocuların   başına...okurken duydulandım ve biraz kıskandım. .az kaldı şeboyla tanışmak için.bir an önce gelsin 22 ocak
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı