Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kitaplar Gidecek mi?  (Okunma Sayısı 24614 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kurtella
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

5 ay kaldı....

« Yanıtla #45 : Ocak 11, 2009, 00:46 »

kitaplar asla gitmez arkadaşlar tabi gerçekten kitap okumayı sevenler için ya kitap okumanın tadı çok ama çok ayrı bence internetle kıyaslanamaz bile kitap sadece araştırmak için kullanılmaz bence kitap okumak çok ayrı bişey ama kitap okuyanların sayısı sandığınız kadar az değil ben kitapçıda çalıştığım için iyi biliyorum Gülümseme deli gibi kitap alan insanlar var hatta özellikle orjinal alan insanlarr

KuRT£LL@ & Çç@YL@K
AshLee
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #46 : Mart 04, 2009, 16:37 »

Kitapların asla değerini kaybetmeyeceğini düşünüyorum  ne kadar teknoloji her geçen gün ilerlerse de onu elinde tutmak bilgisayardan veya başka bi r teknolojik aletten okumaktan her zaman daha gerçektir , daha fantastiktir Göz kırpan

ne sen varsın ,
ne ben varım...
Léon
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

Draw your swords.

« Yanıtla #47 : Mayıs 29, 2009, 11:19 »

Umarım ki gitmez.Gitse bile vazgeçeceğimi hiç zannetmiyorum  Gülümseme
Thunder
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

I'm the lizard king, I can do anything...

« Yanıtla #48 : Ağustos 10, 2009, 21:59 »

Gitmez hiç zannetmiyorum. Kitap kokusu kadar güzel koku yok. Saatlerce içime çekebilirim. Hele ki saman kağıdı. Sayfaları çevirmek bile çok güzel.

People are strange...
Sokak
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

İnternetini karartanlara sessiz kalma!..

« Yanıtla #49 : Ağustos 10, 2009, 22:02 »

kesinlikle gidecek internetten daha fazla ve ayrıntılı bilgiler edinebiliyorum zaten. Benim fikrim budur :::....
Acaba kitapları sadece bilgi edinmek için mi okuyorsun?
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #50 : Eylül 19, 2010, 15:42 »

Bilgisayardan okumak bir kitabı tutarak, sayfalarını çevirerek okumanın yerini tutamaz bence. Bilgisayardan okumaya karşı değilim, sonuçta önemli olan okumak, okuma yöntemi değil ama kendim için düşünecek olursam bilgisayardan okumayı klasik okumaya tercih etmem. ama bir de şöyle bir şey var ki Türkiye'de bulunmayan yabancı kitaplar için devreye zorunlu olarak bilgisayardan okumak girer benim için.. tabi zevk meselesi ama zorunlu olmadıkça kitap okumak için bilgisayarı kullanmıyorum.

Kitapların kolay kolay gitmeyeceğinden eminim.. Gülümseme

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı