Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 04.Bu Aşk Fazla Sana  (Okunma Sayısı 30860 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #60 : Mayıs 21, 2010, 00:00 »

bu şarkıyı 10 mart DVD izlerken süper b yha kendimi çok çılgın hissediyorum hele o kızda kaçıp geliyor şeboma sarılıyor yha süper bir şey yha

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« Yanıtla #61 : Haziran 12, 2010, 15:42 »

bu aşk az sana diyorum ...

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #62 : Haziran 12, 2010, 15:44 »

10 mart dvdsinde izlerken tüylerim diken diken oluyor bide sonunda o teşşekkürleeeeeeeeeeeeeeeeeerr diyişi yok mu eriyoruuuum  Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #63 : Temmuz 28, 2010, 19:35 »

Şebo'nun şarkılarını ayıramam birbirinden hepsinin yeri çok ayrı ve çok özeldir bende ama bu şarkı gerek tınısı gerek sözleriyle benim çok çok hoşuma gidiyor.. Şebo'nun en sevdiğim şarkısı 'Bu Aşk Fazla Sana'dır.. Bir ara gitarla da çalardım ne güzel Kahkaha

'Anladım sevmek gibisi yok' Gülümseme
şebosfer
Seda
Forum Ekibi
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« Yanıtla #64 : Temmuz 28, 2010, 21:58 »

Şebonun hiç eskimeyecek klasiklerinden biri. Her dinledigimde aynı heyecanı verilen büyüleyen mükemmel bir şarkı. Bu şarkıyı abartısız milyonlarca kez dinledim ve hala bir okadar daha dinlesem bıkmam. Öylesine şahane bşe işte Gülümseme
  Birde bu şarkıyla ilgili 10 mart 20027 konserinde Şebo bu şarkıyı söylerken sahneye fırlayan o kız kimdi nerden geldi merak ediyorum Sırıtan birde şeboya birşeyler söylüyor tam anlaşılmıyor. Şanslı ve bir okadar da cesur bir kızmış dogrusu Gülümseme

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #65 : Temmuz 29, 2010, 15:01 »

Şebonun hiç eskimeyecek klasiklerinden biri. Her dinledigimde aynı heyecanı verilen büyüleyen mükemmel bir şarkı. Bu şarkıyı abartısız milyonlarca kez dinledim ve hala bir okadar daha dinlesem bıkmam. Öylesine şahane bşe işte Gülümseme
  Birde bu şarkıyla ilgili 10 mart 20027 konserinde Şebo bu şarkıyı söylerken sahneye fırlayan o kız kimdi nerden geldi merak ediyorum Sırıtan birde şeboya birşeyler söylüyor tam anlaşılmıyor. Şanslı ve bir okadar da cesur bir kızmış dogrusu Gülümseme
o kız ''ayy bitanemm'' diyor şeboya galiba Masum
ben olsam hiç inmek istemezdim ordan kısa kalmıştı

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı