Sayfa: 1 ... 6 7 [8]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yenilikler..  (Okunma Sayısı 50652 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #105 : Ağustos 10, 2010, 20:21 »

sabırsızlıkla bekliyorum inş. bu hafta içinde çıkar  Masum

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« Yanıtla #106 : Ağustos 13, 2010, 22:32 »

eğer bizlerinde yapabileceği birşey varsa yardımımız sonsuz Gülümseme

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #107 : Ağustos 18, 2010, 13:12 »

Gelsin artık sayı sekiz Gülümseme
Hergün yayınlandı mı acaba diye siteye giriyorum.
Çok az kaldı hissediyorum. Gülümseme

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #108 : Ağustos 18, 2010, 13:15 »

bende bekliyorum merakla ve sabırsızlıkla..  Gülümseme

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #109 : Ağustos 18, 2010, 14:03 »

Röportajlar ve tasarımın %75 i tamamlandı, Şebnem Ferah bölümünün son düzenlemeleri yapılmakta.
Şebnem Ferah bölümü bittikten sonra,son kontrol yapılır yapılmaz yayında dergi.

Takriben minimum yarın maksimum 2-3 gün sonra yayındayız.
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #110 : Ağustos 18, 2010, 17:43 »

sabırsızlıkla bekliyorum(z)  Sırıtan

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #111 : Ağustos 20, 2010, 21:05 »

Bekliyoruz yeni sayıyı sabırsızlıkla ve büyük bir merakla Sırıtan
senaakk
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #112 : Eylül 17, 2010, 02:14 »

Sorular bir başlık altında toplanmalı bence. Herkes "Soru,Sorum var" gibi başlıklar açmak zorunda kalıyor ve çok dağınık duruyor.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #113 : Temmuz 22, 2011, 19:34 »

Yazılan önerilerin hepsini okudum , bazılarının gerekli olduğuna ben de inanıyorum.
Mesela ,
- Sitenin tasarımı değiştirilmeli bence de. Hatta bi arkadaşın önerdiği gibi , önce bi resim gelmeli ekrana , Şebonun bi şarkısı çalmalı arka planda. (isteyen durdurabilir.) Siteye giriş için bi buton olmalı. Çoğu sitede var bu , herkes bilir. Mesela ben (yeni açılmış bi site olduğundan örnek veriyorum) VFreezone'nun sitesinin (www.vodafonefreezone.com)girişi bence güzel , mesela forum , galeri , konserler vs. orada olduğu gibi sınıflandırılabilir. Aynısı olmasın sadece bi örnek olsun diye verdim , aynısının olmasını ben de istemem hatta Şebokolik için daha iyisini tasarlarız. Bunun için de üyelerle fikir alışverişi yapılabilir.
- Forumun üstündeki Şebo fotosu zaman zaman güncellenebilir.
- Mesajlardaki ifadelerin çeşitleri artırılabilir.
- Üyelerin gönderdiği mesajları veya açtığı konuları silebilmesi lazım bence. Çünkü yanlış yere başlık açıyoruz veya yanlışlıkla bikaç kez gönderiyoruz sonra onu kaldıramıyoruz. En azından biz sil butonuna bastığımızda mod'a bildirim gidebilir , o da silinmesini onaylar. Böylesi hepimiz için daha iyi olur.

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #114 : Temmuz 22, 2011, 19:37 »

Bi de Sorularımızı soracağımız tek bi konu olmalı , ayrı konu açılınca silinsin. Bölüme bakıyorum , herkes sorum var , soru , acil cevap vs. konular açmış. Bi başlıkta herkes soracağını sorsun , bilenlerde ordan cevaplasın daha düzenli olur bence Gülümseme

seboistt
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #115 : Temmuz 22, 2011, 20:53 »

Fotoğraflar konu olarak paylaşılmamalı bence. Galerimiz var sonuçta. Oraya konulunca kalıcı oluyor. Bir de forumun fotoğrafı değiştirilmeli Şebo'nun daha güzel fotoğrafları var Sırıtan
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #116 : Temmuz 22, 2011, 23:09 »

- Forumun üstündeki Şebo fotosu zaman zaman güncellenebilir.
- Mesajlardaki ifadelerin çeşitleri artırılabilir.
- Üyelerin gönderdiği mesajları veya açtığı konuları silebilmesi lazım bence. Çünkü yanlış yere başlık açıyoruz veya yanlışlıkla bikaç kez gönderiyoruz sonra onu kaldıramıyoruz. En azından biz sil butonuna bastığımızda mod'a bildirim gidebilir , o da silinmesini onaylar. Böylesi hepimiz için daha iyi olur.

-Çok şekilci davranmıyoruz sanırım tasarım konusunda. göze hoş gözüken gayet sade bir tasarım olması için dikkat etmişti bununla ilgilenen arkadaşlarımız ki öyle oldu. çok gösterişe, müziklere gerek yok bizce. İçerik daha önemli diye düşünüyoruz.

-İfade çeşitleri evet arttırılabilir.

-Üyelerin yanlış yere başlık açması konusunda zaten sürekli birebir düzeltme halinde olduğumuz için çokta gerek duymuyoruz. Kalabalık bir ekibiz birimiz görmesek diğerimiz anında dahil olup düzeltmeler yapabiliyoruz olay üzerinde. Hem her üye kendi yazdıkları üzerinde oynama yapabilseydi inanın çok enteresan şeyler gelirdi başımıza.

Bi de Sorularımızı soracağımız tek bi konu olmalı , ayrı konu açılınca silinsin. Bölüme bakıyorum , herkes sorum var , soru , acil cevap vs. konular açmış. Bi başlıkta herkes soracağını sorsun , bilenlerde ordan cevaplasın daha düzenli olur bence Gülümseme

Bu konuya jet hızıyla el atmış bulunuyorum. Haklısınız herkesin ayrı ayrı başlık açması ve bunların birikmesi hoş bir görüntü yaratmıyor. gerekli olanları kaldırmak yapabileceğim tek şey. Tüm bu "soru" bölümünü tek bir başlık altında toplamak durumu biraz daha karıştırabilir.sorular birbirine karışıp soru karmaşası olabilir. O yüzden yine açılan başlıklardaki sorunlar yada yardımlar halledildikten sonra konular kaldırılabilir.

Fotoğraflar konu olarak paylaşılmamalı bence. Galerimiz var sonuçta. Oraya konulunca kalıcı oluyor. Bir de forumun fotoğrafı değiştirilmeli Şebo'nun daha güzel fotoğrafları var Sırıtan

Her fotoğraf paylaşılmıyor ki zaten =) Sadece konser sonrası fotoğraflara daha çabuk ulaşılabilmesi için açılan konser başlıkları altına fotoğraflar eklenebiliyor. Bu da çok göze batmıyor sanki.

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #117 : Temmuz 23, 2011, 00:14 »

@.Morsist
Evet haklısınız aslında , herkesin mesajları üzerinde değişiklik yapabilmesi çokta iyi sonuçlar doğurmayabilir.
Sorular kısmıyla ilgili sizin dediğiniz mantıklı. Ama üyelerde biraz üstüne düşüp , konu başlığı olarak sorununu yazarsa , daha sonradan bu bölüme bakan ve aynı sorunu yaşayan başka bir üye daha kolay faydalanabilir.Bu da üyelere düşen bi görev , siz yapmanız gerekeni yapmışsınız.
Tasarım konusunda ise tabii ki siz daha iyi bilirsiniz , ben sadece fikrimi belirttim. Ancak sürekli aynı tasarım , bi süre sonra sıkıyo maalesef Üzgün İçerik daha önemli ama bu içeriği nasıl sunduğumuz da önemli bence.

Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #118 : Temmuz 23, 2011, 02:10 »

Bence de fazla şatafata gerek yok, müzik örneğin, daha çok ilgi çekmek için kullanılır sitelerde. Üstteki resmin zaman zaman güncellenmesi de fotoğrafın siteyle özdeşleşmesi açısından iyi olmaz. Tabi bunlar benim düşüncem Gülümseme Ama mesajlarımızı değiştirebilsek fena olmazdı hani, zaman zaman gerekli oluyor. Bir de en azından Şebokolik Kulübü gibi daha çok tasarım-resim vs. paylaşılan bölümleri, ya da Şebnem Ferah, albümler ve grup üyeleri dışındaki bölümleri diyeyim, üye olmayanların görebilmesi çok da gerekli değil. Naçizane tavsiyelerim bu kadar, ama çok da yeniliğe ihtiyaç yok bence, her şey güzel  Sırıtan

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Sayfa: 1 ... 6 7 [8]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı