Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 55. Haftanın Üyesi "Finally Free"  (Okunma Sayısı 3802 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« : Haziran 21, 2010, 10:53 »

Yeni dönem üyemiz "Finally Free"

Hatırlatma: Haftanın üyesi tebrikleri almamaktadır. Bölümün amacı seçilen arkadaşımız hakkında düşüncelerimizi belirtmektir. "Tanımıyorum ama tebrik ederim" cinsi mesajlarınız silinecektir.

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Haziran 21, 2010, 11:07 »

Hani olur ya kısa sürede bir insana kanınız kaynar,Hande 'de benim için öyle..
Siteden bir elin parmağını geçmeyecek derecede samimi olduğum ve bu sitede hep kalsın dediğim samimiyetine inandığım insanlardan biri.. Ha okuyanlar diyecek hemşehrin ya o yüzdendir.. Eh biraz çok çok az etkisi olabilir ama samimiyeti daha çok cezbadici Kahkaha haha Kahkaha egzotik arkadaşım benim Kahkaha vermiş olduğun sözler var +6 unutmadın demi.? Kpss.yi kazanamazsam peşindeyim.  Karizmatik Umarım hayatta kıymet bilenlerle karşılaşırsın. Ve birgün gün batımına karşı ... çeşmesiyle Gülümseme [reklam yapmayalım ne çeşmesi anladın onu sen ] kordonda muhabbet etmek nasip olur.

Birde fikir ekibinde uğraşlarıyla olsun,onlinelığıyla olsun hakkını veren çalışkan üyemiz,öperim seni.  Öpücük
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Haziran 21, 2010, 12:14 »

Arkadaşlar çok çok teşekkür ederim Gülümseme
Beni çok mutlu ettiniz.

Özlemcim ,canım arkadaşım benim ,yukarıda yazdıklarının aynısını senin için hissetiğimi eminimki biliyorsun. Gülümseme
Sakın unuturum sanma söz söz dür. Sırıtan Hele bir kpss sonuçlarını al sen , duruma göre , +6'yı biiir biiir olmuş bil Sırıtan
Ve birgün, kordonda ,gün batımında,seninle muhabbet edebilmek inanıyorum ki çok eğlenceli olacaktır. Gülümseme(hee yanlız o zamana kadar +6 olursa ne yaparız bilemeyeceğim Kahkaha)

Ayrıca aranızda olmak çok güzel arkadaşlar,
Herkese teşekkürler. Gülümseme

« Son Düzenleme: Haziran 21, 2010, 12:16 Gönderen: Finally Free » Kayıtlı

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Haziran 21, 2010, 16:23 »

Hande ablayla ben Ankara konserine gitmeden önce tanışmıştık..Pm ile biraz muhabbet etmiştik..Çok kısa sürede tanımama rağmen içten,samimi,sıcakkanlı biri..Eminim ilerleyen günlerde daha sık görüşücez.. Gülümseme Şebo'yu çok seviyor bu kız ya..Şehirler arası seyahat ediyor Şebo için..Uçak bileti bulmaya çalışıyor sürekli.. Sırıtan Sitedeki faaliyetleri için de tebrik ederim kendisini.. Masum Hep bizimle,Şeboyla kal Hande ablm.. Öpücük  ( abla diyorum sürekli çünkü yaş farkımız olduğunu tahmin ediyorum.. Sırıtan )

||  Sen kibritin hiç yαnmαyαn ucundα..Ben sigαrα dumαnının αltındα.!?

Léon
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

Draw your swords.

« Yanıtla #4 : Haziran 21, 2010, 16:34 »

Ouch Finally Free =D Çok severim ben kendilerini  Gülümseme Anathema videoları sayesinde tanıştık kendiyle.Sağolsun varolsun anathema  Kahkaha Sohbetinden gerçekten keyif aldığım 3-5 kişi arasında..Gülme krizlerine sokar beni arada  Sırıtan Bizim kordonda sohbet gibi bir ihtimalimiz zayıf ama buraya gelirsen bir gün sana dondurma ısmarlayabilirim hande ve ve resim şarkısını da çalarım tabi ki  Karizmatik  :p eheh  Sırıtan Bu arada nick'i gerçekten çok güzel (kıskanıyorum arada :p) Değişelim mi diyomuşum :p Neyse saçmalamaya başladım  Sırıtan Tebrik ediyorum efenim  Masum  Gülümseme
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Haziran 21, 2010, 17:30 »

Kahkaha Oğuzcuğum çok teşekkür ederim.Evet, Anathema sayesinde tanımış oldum seni ,ne de iyi oldu.Müzik güzel arkadaşlıkların başlangıcı olabiliyormuş Gülümseme
Videoların hepside ayrı güzeldi ayrıca hehe Sırıtan Bak o maraş dondurmasından istiyorum ona göre gelirsem bir gün ısmarlarsın Sırıtan Eğer olur da sen gelirsen buralara, özlemle kordonda yapacağımız günbatımı muhabbetine katılırsın ben de sana boyoz ısmarlarım. Gülümseme

Feryalciğim sana da çok çok teşekkürederim.Nice Şebo konserlerine gidebilmen dileğiyle Sırıtan

lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #6 : Haziran 21, 2010, 18:31 »

Sitede tanıştığım 2. üye Gülümseme
Şimdiye kadar olan paylaşımlarımızdan çok iyi, çok tatlı biri olduğunu çıkardım Gülümseme
Dilerim ilerde daha fazla muhabbet etme ve birbirimizi tanıma fırsatı buluruz Gülümseme
Bunu sana bir manzara fotoğrafı vererek kutlamak isterdim ama elimde yok şimdilik, henüz denk gelmedi Gülümseme
İlerde bir Şebo konserinde görüşmek üzere, tebrik ederim hemşerim Karizmatik
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Haziran 21, 2010, 19:45 »

Lolcuğum (böyle söylemem gerektiği için 'lol' diyorum yoksa ismini hatırlıyorum) Gülümseme
Teşekkür ederim. Gülümseme

rockingirl
Tv Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 93
Çevrimdışı Çevrimdışı

Reyhan Demir

« Yanıtla #8 : Haziran 21, 2010, 20:05 »

Kendisini tanımama rağmen çok sıcak geliyo =) şuana kadar yazdığı yazılarla olsun, verdiği fikirlerle olsun, online oluşuyla olsun... yani kısacası hakketti haftanın üyesi olmayı =) Sırıtan Gülümseme

İnstagram @reyhandemirr
hip0kondRiyak
Sebocu

Teşekkür Sayısı 94
Çevrimdışı Çevrimdışı

*-Kupa kızı..

« Yanıtla #9 : Haziran 25, 2010, 13:45 »

Bende Finally Free ablayı tanımıyorum  :)aramızda çok kısa bi şekilde geçen bi sohbet vardı,ilgisi beni çok memnun etmişti..Bunu sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum ve tüm samimiyetimle tebrik ediyorum.Çok sıcak kanlı ve gördüğüm kadarıyla siteye çabuk adapte olan biri  Gülümseme Tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz efendim  Sırıtan

Sevenın yanlısı yazıllır mı?
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Haziran 25, 2010, 14:00 »

Çok teşekkür ederim 'hip0kondRiyak '  Gülümseme