Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 34. Haftanın Üyesi -lynnmel-  (Okunma Sayısı 6612 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Jane Doe
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : Ağustos 01, 2008, 12:20 »

Bu hafta lynnmel'i konuşuyoruz  Gülümseme Gecikmeli oldu ama...
shebo
rabiSHebOzgen
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 144
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Ağustos 01, 2008, 14:20 »

İlk ben yazayım Sırıtan severim melisi valla Sırıtan ne yalan söylüyüm yeni tanışmış olsakta severim onu Öpücük

( Bu arada meryem abla kusura bakma 33. haftanın üyesinde yanlış yazmışım  Sırıtan Sırıtan Sırıtan   seviyorum yazcaktım m de çıkmış Sırıtan )

Sen nasıl başardın, yüz yıllık ağaç gibisin; nasıl böyle kaldın, büyürken eskimeyen eskise de değerlenen.
[QuiéTus]
Shut up when i'm talking to you
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 98
Çevrimdışı Çevrimdışı

İçimizdeki ŞeBo Aşkı Hiç Bitmesin...

« Yanıtla #2 : Ağustos 01, 2008, 14:40 »

anoooommm bacım mı seçildi bu hafta oy oy oy=)=)
onunla tanışalı 1 sene falan oluyo yani olucak=) çok iyi biri herşeyimi anlatırım ona güvendiğim insanlar arasında başı çeker melis'm=) çok tatlı hatundur biraz kafayı takar bazı şeylere ama benim sayemde onu da atlatır Dil çıkaran  Sırıtan msn de hep çokluda konuşuruz ayrılmaz üçlüler olaraktan; melis ben ve swamped(büşram) =) inşallah üniversite için istanbula gelcek tam kopucaz o zaman  Sırıtan ev olayına falan gircek melis benide yanına alcak bizim evde kafam bozulunca ona gitcem falan çok hayallerimiz var onunla =) hepside gerçekleşcek inşallah=) çok çalış hayatım derslerine devamlı test çöz=) devamlı küseriz birbirimize hep bi alınganlık var üstünde  Dil çıkaran 2 gün sora geri barışıyoruz o da ayrı bi konu zaten =) hiç küsmeyelim bundan sora canım benimm
hadi yeter bu kadar yaza yaza elim ağrıdı Sırıtan hep bizimle kal anacım çok seviyoruz seni özellikle de ben anladın sen onu:K  Sırıtan muah çok öptm seni  Öpücük
Jane Doe
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : Ağustos 01, 2008, 16:28 »

Başka siteden tanışıyoruz  Kahkaha Ben açıkçası onu hiç eklemezdim eğer o eklemeseydi  Kahkaha Ama çok iyi yapmışş canım benim çok şeyimizi paylaşırız onunla  Öpücük İyi ki var  Öpücük Bir şarkı ismi söylüyorum 2 dkda buluyor  Utandım Sonra saçları süperdir.Havuza girmeyi çok sever  Kahkaha Öhöm neyse toparlayacak olursak çokkk sevdiğim arkadaşım, kankam, canım  Öpücük  Öpücük
fadetoblack
Sebocu

Teşekkür Sayısı 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Ağustos 01, 2008, 16:32 »

vayy kardeşim seçilmiş bu hafat bea Öpücük
melisle tanışalı birkaç hafta oldu..ama böyle kafa biri olduğunu bilseydim kardeşim ya sana daha önceden msj atardım..nasılsa senin atacağın yoktu Kızgın
seviyorum ulenn seni Öpücük
kardeşş bunu kutlamamız lazım senin serefine Dil çıkaran Öpücük

benim belkide gizli bir bildiğim war elbette ağlarım benim can kırıklarım war... senin gördüğün yanağımdan süzülenler asıl içimde içinde yüzdüğüm bir deniz war...
sleepwalker
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 224
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Ağustos 01, 2008, 16:38 »

Kendisiyle tanışmıyoruz ama adaşım olduğunu biliyorum o da Melis Kahkaha Tanışmasak da toplu konuşmalarda falan konuşmuşluğumuz vardır yine de..İyi birisi anladığım kadarıyla,umarım her şey gönlünce olur...Masum
lynnmel
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : Ağustos 01, 2008, 16:41 »

iyss beni seçmişler Kahkaha..
çok teşekkür ederim özgencim bende seni seviyorum.en sevdiğim ilkokul arkadaşımın kuzeni olmandan dolayı ayrı yerin var Göz kırpan
1. büşram seni çok ama çok seviyorum çok iyi biliyorsun.bende herşeyimi paylaşırım.umuyorum hayallerimizin hepsi gerçekleşicek.devamlı küsmelerimiz için birşey demicem Kahkaha..umarım küsmeyiz Kahkaha çoookkk seviyorum seni. kocaman kocaman kocaman öptüm Gülümseme
2. büşram evet ben olsamasam çookk tanışırdık biz:D istediğin zaman istediğin şarkıyı bulurum kuzum lafı mı olur :Dseni dee çok seviyorum canım benim depim Göz kırpan Kahkaha  büsbüyük öptüm canım Kahkaha
nagihanım kardeşim Kahkaha ya ben senin bu kadar iyi kafa dengi bir insan olduğunu bilseydim bir an durmazdım msj atardım yahu Göz kırpan evet bunu kutlalamamız gerekir.seni de çok seviyorum canım.çok öptüm canım Kahkaha
adaşım evet tanışmıyoruz ama aynı ada sahip olduğumuzdan ısınmışlığım ve toplu konuşmlarda az da olsa konuşmuşluğum var.teşekkür ederim canım Gülümseme

It would be nice:
Take my hand
Just hold my hand
I'll take you there
Your pain will go away...
cansu.
Sebocu

Teşekkür Sayısı 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Ağustos 02, 2008, 13:54 »

Oy Oy Oy Melis'imm.. Öpücük Kendilerini çok seviyoruz. Gülümseme Hele ben.  Gülümseme Şarkı söyleyesim gelince onla azıyoruz .  Masum Çok tatlı kişilik . Bazı şarkıları bilmiyorum diyor başlıyor söylemeye. Sırıtan Aslında bazı şeyleri hiç ama hiç hak etmiyor...Her şey gönlünce olsun tatlım... Öptüm. Öpücük

..xS
lynnmel
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : Ağustos 02, 2008, 14:47 »

teşekkür ederim canım.bende seni seviyorum.iyi dileklerin için ayrıca teşekkür ederim,hepsi senin içinde geçerli.bende öptüm canım Gülümseme

It would be nice:
Take my hand
Just hold my hand
I'll take you there
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #9 : Ağustos 03, 2008, 17:31 »

tanımıyorum tebrikler.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
kinky remarks
Sebocu

Teşekkür Sayısı 21
Çevrimdışı Çevrimdışı

sonsuz olsun.......

« Yanıtla #10 : Ağustos 05, 2008, 14:30 »

canım benim bence cok iyi bi şeçim yapmışlar tebrik ederim..... biz onunla   konşurken çok ama cok güleriz  tabi toplu konşmadaysak kopuyoruz resmen Sırıtan hep bizimle kal seni seviyoruz Öpücük
« Son Düzenleme: Ağustos 05, 2008, 16:57 Gönderen: Delgeç. » Kayıtlı

çok parçalandım...
parçalandıkça çoğaldım
Inner_Silence
umut oL geceye
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 98
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bırak Kadının oLayıM...!!!

« Yanıtla #11 : Ağustos 05, 2008, 15:29 »

Tanımıyorum ama hayatta hep basarılı olursun insallah Göz kırpan
lynnmel
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Ağustos 06, 2008, 00:31 »

çok teşekkür ederim arkadaşlar Gülümseme

It would be nice:
Take my hand
Just hold my hand
I'll take you there
hated rocker
Sebocu

Teşekkür Sayısı 25
Çevrimdışı Çevrimdışı

''' hiç dedi,hiçbirşey...

« Yanıtla #13 : Ağustos 06, 2008, 02:40 »

melissss....tebrikler canım....bnunu  hakeden biri.. gerçi o hayatta  hakketmediği kadar kötü şeyler yaşadı ama  o komikliğinden,iyiliğinde,dimdik duruşundan ödün  vermedi hiç...çok seviyorum ben onu...tekrar tebrikler ....daha çoooookk  şey başarıcana eminim....

'                                                                                                                                                                                                                                       ...Ölümünü anıyorum bugün dünyadan kurtulmuş olmanla sağladığın buruk mutlulukla ve bana bıraktığın güçle...ruhumu senin yanına verip yaşamaya devam ediyorum bedenimle..                                                                                                                                                                     30.05.2008
lynnmel
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Ağustos 06, 2008, 11:47 »

melissss....tebrikler canım....bnunu  hakeden biri.. gerçi o hayatta  hakketmediği kadar kötü şeyler yaşadı ama  o komikliğinden,iyiliğinde,dimdik duruşundan ödün  vermedi hiç...çok seviyorum ben onu...tekrar tebrikler ....daha çoooookk  şey başarıcana eminim....
çok teşekkür ederim canım..bende seni çok seviyorum Gülümseme

It would be nice:
Take my hand
Just hold my hand
I'll take you there
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı