Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Habertürk Gazetesi "Günün Kadını - Şebnem Ferah "ve Vodafone FreeZone Yazısı  (Okunma Sayısı 3160 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« : Mayıs 15, 2011, 19:17 »

HABERTÜRK Gazetesi "GÜNÜN KADINI - Şebnem Ferah " ayrıca Vodafone Freezone ile ilgili yazı :
15.05.2011

Rock’ın “asi kızı” Şebnem Ferah,Vodafone’un reklam kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Rock’ın starıyken reklam yıldızı oldu
Vodafone’un Freezone ürünü için “Özgürce Yaşa” adlı şarkıyı besteleyen,bu parçayı reklam filminde Hayko Cepkin,Aylin Aslım,Badem ve TNK ile seslendiren Şebnem Ferah,şarkı,reklam ve 5 konseri kapsayan 2 milyon liralık anlaşmayla gündemde

39 YAŞINDAKİ rock müzik şarkıcısı Şebnem Ferah, şimdi de Vodafone'un reklamlarıyla konuşuluyor.Başarılı rock'çının sanatçı arkadaşlarıyla Vodafone'un gençlere yönelik yarattığı Freezone markası için bestelediği şrkı,reklam filmi ve verecekleri beş üniversite konseri için 2 milyon liraya anlaştığı ifade ediliyor.Türkiye'de yıllık 1 milyon TL nin üzerinde reklam anlaşmalarına imza atarak Tarkan,Cem Yılmaz,Kenan İmirzalıoğlu,Kıvanç Tatlıtuğ,Seda Sayan ve Beyaz gibi isimlerin arasına giren Şebnem Ferah oynadığı reklamla başarısını katlıyor.

İLK ALBÜMÜ 1996'DA ÇIKTI

Lise ve üniversite hayatını rock gruplarında solistlik yaparak geçiren, Özlem Tekin'le kurduğu Volvox grubuyla özellikle üniversite gençliğinin hayranlığını kazanan Ferah, 1996 yılında "Kadın" isimli ilk albümünü çıkaran, "Vazgeçtim Dünyadan" "Bu Aşk Fazla Sana" şarkılarıyla müzik listelerinde zirveye oturan Ferah, başarısıyla rock müzik piyasasını da etkiledi.

ACILAR MÜZİĞİNİ TETİKLEDİ

Ferah'ın ikinci albümü "Bugün" 1999 yılının Temmuz ayında müzikseverlerle buluştu. "Artık Kısa Cümleler Kuruyorum"la zirveye çıktı. Önce ablasını ardından babasını kaybeden Ferah'ın müzik hayatını acı kayıpları tetikledi. Daha sonra çıkardığı dört albümüyle de hep bir numara oldu.

GÜNÜN KADINI

DOĞUM TARİHİ : 12 Nisan 1972
EĞİTİMİ : ODTÜ Ekonomi (Terk) - İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı (Mezun)
EN BİLİNEN ŞARKILARI : Vazgeçtim Dünyadan,Bu Aşk Fazla Sana,Ben Şarkımı Söylerken,Sil Baştan,Artık Kısa Cümleler Kuruyorum,Mayın Tarlası
OYNADIĞI REKLAMLAR :
Pepsi ve Fanta
HOBİLERİ : Film izlemek,Playstation oynamak, mangal partisi yapmak
MEDENİ HALİ : Bekar

EUROVİSİON TEKLİFİNİ REDDETTİ !

ÖZEL hayatını gizlemenin bir sanatçı için en doğru seçim olduğuna inanıyor. Müzikte 20 yılını geride bırakan Ferah'ın en büyük hayali dünyaya bir aşk çocuğu getirmek ve oonun büyüyüşünü izlemek. TRT tarafından iki defa Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmek için teklif alan Ferah , bunu "Avrupa'da tanınıyorum,gençlerin önünü kapatmamak gerekir" diyerek reddetti. Bugüne kadar yedi albüm çıkaran,gençlik festivallerinde sahne alan Ferah , Akbank ve Tat Ketçap reklamlarına da jingle yaptı.

« Son Düzenleme: Mayıs 16, 2011, 20:13 Gönderen: .Morsist » Kayıtlı

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Mayıs 15, 2011, 19:43 »

haber güzel ama başlık ne bileyim ne alaka rock'un starıyken (kesinlikle doğru) reklam yıldızı oldu(magazinsel bir saçmalık) bence...
sema-hardrock
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2011, 23:28 »

gerçekten yaa başlığın saçmalığına bak ne alaka yani sanki müziği bıraktı kendini reklama adadı:)

ay ışığında saklıdır
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Mayıs 16, 2011, 12:51 »

Başlığı okuyunca  Şebnem müziği bırakmış düşüncesi oluşuyor gerçekten.
Bilinçsizce atılmış bir başlık.Bir reklam filminde oynayan müzisyen için atılabilecek bir dünya başlık varken , bu başlık çok mu aranmıştır acaba.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #4 : Mayıs 16, 2011, 16:39 »

haber güzel ama başlık ne bileyim ne alaka rock'un starıyken (kesinlikle doğru) reklam yıldızı oldu(magazinsel bir saçmalık) bence...
Bence de haber başlığı pek olmamış ama zaten herşeyiyle dörtdörtlük bi haber yaptıklarını ben daha görmedim, bu kadarına şükredelim Gülümseme

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı