Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Cenk Nerede Şebnem Orada - Hürriyet Gazetesi  (Okunma Sayısı 12181 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : Haziran 06, 2011, 19:46 »

allahallah nası ya Utandım hani yalan haberdi izmir konserine gidenler şebo gerçekten böyle bir şey dedi mi? cevap bekliyoruz
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : Haziran 06, 2011, 19:55 »

Şebnem'den evlilik sinyali!
Şebnem Ferah kendinden 15 yaş küçük sevgilisi ile evleniyor mu?
06 Haziran 2011 Pazartesi, 08:55:46

Foto Galeri
   Şebnem FerahGaleriye gitmek için tıklayınız 39 yaşındaki Şebnem Ferah, İzmir konserinde “Şebo benimle evlen” pankartı açan hayranına, “Bu kez zorlu bir rakibin var” diyerek kendisinden 15 yaş küçük aşkı Cenk Akyol’la evlilik sinyali verdi.

HT MGAZİN / ZAFER AKBAŞ

EVLİLİK İDDİASI HERKESİN DİLİNDE
Müzik camiası bunu konuşuyor! Bir süredir aşk yaşayan rockçı Şebnem Ferah’la milli basketbolcu Cenk Akyol’un evleneceği müzik aleminde herkesin dilinde. Bugüne kadar özel hayatıyla ilgili sorulara cevap vermeyen ve bu konuda hiç konuşmayan 39 yaşındaki Ferah, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisiyle ilgili ilk kez İzmir’de küçük bir tüyo verdi.

KONSERDE İLAN-I AŞK
Geçenhafta İzmir’de konser veren Şebnem Ferah’a hayranları yoğun ilgi gösterdi. Hatta bir fanatiği üzerinde, “Şebo evlen benimle” yazan bir pan kartla Ferah’a ilan-ı aşk etti. İlgiden çok memnun olan ünlü rockçı, hayranının evlilik teklifine Cenk Akyol’la evleneceği yönündeki iddiaları doğrular nitelikte bir cevap verdi: “Bu                     aha valla habertürk haberi Ney Sırıtan
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #32 : Haziran 06, 2011, 22:10 »

Şebo konserde böyle demiş benim duyduğum bu doğru bişey ama "Sıkı bi rakibiniz var bu ara" sözünden Cen Akyol'a evlilik sinyalini nasıl çıkarmışlar bunu kafam almıyor. Çok saçma, araştırmadan asparagas haberlerle insanların isimlerini karalayıp , magazin malzemesi yapmaya çalışıyolar. Sizin de okuduğunuz gibi haberi yazanların elinde ne bi belge ne de Cenk ya da Şebnem'in ağzından duydukları evlilik vs. Sözcüğü var. Şebonun konserdeki bi konuşmasından bunu çıkarıp nasıl haber yapıyolarsa artık ? Ayrıca Hayko'da o pankart ve Şebnem'in sözleri üstüne şakasına pankartı açan arkadaşa takılmış. Boşuna şansını zorlama , Şebo benim diye. (Bu Haykonun söylediklerini tam bilmiyorum , yanlış bilgi vermek istemem ama sonuç olarak Şebonun bu sözlerinden Cenk Akyol'a evlilik sinyali anlamı çıkartamadım ben ki Cenk'in sevgilisi var , Naz Aydemir. Cenk ve Hayko arkadaşlar , "Cenk Nerde Şebnem Ferah orda " derken bişeyi atlamışlar ya da işlerine gelmemiş magazinimizin yazmamışlar. Şebnem Cenk'in olduğu her ortamda Hayko ile birlikte görülmüş. Gerek maçlarda ,gerek barda , yani Hayko Cenk'in arkadaşı olduğu için doğum günü kutlamasına Şebnem'i de davet etmiş olamazlar mı? 
Ki tüm bunları geçtim , çıkıyolarsa da evlenceklerse de onlara ne ya ! Özel hayata saygıyı bi öğrenemediler. !

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
şebnem_seda
Şebokolik_Seda
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

09/04/2011-İzmir Arena-Şebom'un kulisi :)

« Yanıtla #33 : Haziran 07, 2011, 12:19 »

Evet bende oaradaydım şebo sadece ( bu aralar sıkı bir rakibiniz var ) dedi hatta hayko şebo benim size kaptırmam gibisinden laflar söyledi. Hatta buna inanan şebo hayranları hayko ya sinirinden kulisin demirlerini indirdi. Ama gerçek ve kesin birşey yok ve cenk akyol dan bahsedilmedi mesaj da verilmedi. Ayrıca cenk akyol açıklama yaptı onun sevgilisi var naz aydemir (soyadını yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın)
« Son Düzenleme: Haziran 07, 2011, 12:21 Gönderen: şebnem_seda » Kayıtlı

Yeniden doğup gelsem
Çocuk kalır büyümezdim
Açılan penceremden
Yine seni severdim    "KRALİÇEM"
...ALTINKIZ...
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Haziran 09, 2011, 10:40 »

ben bir şey demiyorum artık bilen bilyor gerçeği bilmeyenede bir şey diyemem Şebnem'in arkasındayım her zaman onun kendi hayatı hiç kimse karışamaz ve arkasından da konuşamaz bukunuyu da burada noktalarım ben.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı