Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: "Oteli Bile Görünce Kötü Oluyorum"  (Okunma Sayısı 2496 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Ekim 26, 2011, 20:31 »

Festival komitesine yazı gönderen Ferah, "Arabaya binip Bursa´ya gideceğimi düşündüğümde, o yolu düşündüğümde, oteli filan gözüme getirdiğimde hala çok kötü oluyorum. 2 Temmuz'u baştan başlıyor gibi oluyorum. Düşüncesi bile bu hale getiriyorsa konseri yapmamakta fayda var" dedi.

Türk Rock Müziği'nin güçlü sesi Şebnem Ferah'ın, '50'nci Uluslararası Bursa Festivali' kapsamında vereceği konser 2 Temmuz Cumartesi günü Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilecekti. Bursa'da vereceği konseri için yola çıkan, ancak 75 yaşındaki annesi İfadet Ferah'ın vefatıyla Yalova'ya dönen sanatçının konseri, başka bir tarihe ertelenmişti.

''İPTAL ETMEKTE FAYDA VAR''

Şebnem Ferah, Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı'na (BKSTV) gönderdiği yazılı açıklama ile konseri iptal etmek istediğini belirtti. Ferah, konserle ilgili olarak BKSTV'ye gönderdiği açıklamasında, "Arabaya binip Bursa'ya gideceğimi düşündüğümde, o yolu düşündüğümde, oteli filan gözüme getirdiğimde hala çok kötü oluyorum. 2 Temmuz'u baştan başlıyor gibi oluyorum. Düşüncesi bile bu hale getiriyorsa konseri yapmamakta fayda var" ifadesine yer verdi.

Şebnem Ferah'ın konserini bekleyen hayranları, iptal edilen konserin biletlerini Biletix satış noktalarından iade edebilecekler.

Kaynak: anadolununsesi.net.tr

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
seboistt
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Ekim 26, 2011, 21:56 »

Canım benim ya Üzgün
umut666
umut666
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Ekim 27, 2011, 14:31 »

çok acı bir durum tabi bursa konser yöneticileride inş. saygı göstermişlerdir.

fog the system
...ALTINKIZ...
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 27, 2011, 14:34 »

bitanem benim. kendimi onun yerine koyduğum zaman benimde içimi çok acıtan bir duygu yaşıyorum. Üzgün
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı