Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gitar  (Okunma Sayısı 35587 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
éMék
SéçiL,éCé,özqé..!
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 83
Çevrimdışı Çevrimdışı

vé arTık kayßétméméLiyiM(.)

« Yanıtla #30 : Mayıs 22, 2009, 23:38 »

Yıllardır müzikle,endüstrümanlarla iç içeyim.Gitar'ı uzun zamandır çalıyorum.Barelerden ve La Minörlerden nefret ediyorum.Gitarın tellerine vururken ojelerimin soyulmasına da sinir oluyorum.Gitar'ın 6 teli varken 5 parmağımın olmasına sinir oluyorum.O akoru nasıl 1-2 dakika içerisinde bozuyorum bunu gitar hocam da anlayamıyor bende.Bu arada burdan hocama saygılarımı ve özellikle bilhassa sevgilerimi gönderiyorum.Beni gitara bağlayan tek şey İbrahim Hocam öğrendim ki sevgilisi varmış karar verdim gitarı bırakıyorum Dil çıkaran

aşk..; Tüm annéLéR gibi güçLü oLsun..! KadéR vaRsa bénimki bu oLsun..
Léon
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

Draw your swords.

« Yanıtla #31 : Mayıs 23, 2009, 15:01 »

Off hocam sağolsun ya öğretti bana elektro gitarı biraz zor oldu ama Kahkaha =)
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : Mayıs 23, 2009, 15:03 »

Ben henüz çalmıyorum ama inşallah okullar kapanır kapanmaz ben de başlicam  Gülümseme

||  Sen kibritin hiç yαnmαyαn ucundα..Ben sigαrα dumαnının αltındα.!?

shebo
rabiSHebOzgen
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 144
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : Mayıs 24, 2009, 16:43 »

Ben henüz çalmıyorum ama inşallah okullar kapanır kapanmaz ben de başlicam  Gülümseme

Aynen bende Sırıtan  

Sen nasıl başardın, yüz yıllık ağaç gibisin; nasıl böyle kaldın, büyürken eskimeyen eskise de değerlenen.
melodit
Narrator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

OD

Site
« Yanıtla #34 : Aralık 13, 2009, 22:59 »

yılların akustikçisi, artık bir elektro ister bu parmaklar Gülümseme
nedense herkes kendim öğrendim dediğim zaman aklını yitirecek gibi tepki veriyor. çok zor değil, gözünüzde büyütmeyin! birazcık yetenek, sistematik çalışma... hepsi bu Göz kırpan

Müzmin Müzisyen Karizmatik
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #35 : Aralık 26, 2009, 01:48 »

ben de kendim öğreniyorum fakat çok disiplin ve sabır isteyen bi iş.. kursa gidiyosanız bu disiplin hoca tarafından kendiliğinden sağlanıyo fakat kendınız ogrenıyorsanız kesinlikle programlı çalışmanız lazım.. ki ben de pek basarılı değilim programlı gitar calmak konusunda malesef. cok nankör bişey, bi ay çalmassanız unutuveriyosunuz. neyse ki internette her türlü kaynağa erişilebiliyo. kursa neden gitmedim, aslında bikaç sene önce 1 aylığına gittim ve bunun sonucunda kursta istediğim şeyleri çalamayacağımı gördüm.. yine de bi ara başlamayı düşünüyorum kursa fakat daha iyi öğrettiklerini düşündüğüm için değil kendim için belli bi program oluşturmak için.. iyi bi gitar hocası bulmak cidden zor. gitarda bi sürü şarkı çalabilirim ama tamamen ezberden, temelim sağlam değil akorların mantığından bi haber yaşıyorum..  Sustum
« Son Düzenleme: Aralık 26, 2009, 01:50 Gönderen: Lauter Laute » Kayıtlı

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
melodit
Narrator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

OD

Site
« Yanıtla #36 : Aralık 26, 2009, 20:09 »

yıllardır 'kursa gitsek mi, gitmesek mi?' tartışması süregitmektedir...

bence eğer gerçekten inanılan bir kurum değilse gidilmemeli! sadece para tuzağı! yılın sonunda 'akdeniiiiizzz akşamlarrııııı' nın ötesine gidemediğinizi anlarsınız Gülümseme

burada tabii minik bir yazıyla gitarı geçiştirmem imkansız!

gitar öğrenmek isteyen arkadaşlara tek tavsiyem 'içinizdeki güce inanın!' ÖSS gazı gibi oldu ama aynı mantıktır ikisinde de başarılı olmak...

kolay gelsin şimdiden Göz kırpan

Müzmin Müzisyen Karizmatik
devilcrazy
burak
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 53
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sen tutmasan elimden, Güneş olurdu tacım!!!

Site
« Yanıtla #37 : Aralık 28, 2009, 14:10 »

Ya birisinden öğrenmek gerçekten bazı şeyleri kendi başınıza yapmak yerine size daha çok yol katettirebiliyor. Ama Ders alıcağınız kişinin güvenilir birisi olmaslı, para 2. planda oluyor olması gerekli. En sağlamı ve hızlısı böyle olabilir bnce.

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı