Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sebokolik'te Görevli Alımı  (Okunma Sayısı 47838 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
erenimo
eren
Şebokolik
Klasik Üye

Teşekkür Sayısı 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #60 : Temmuz 30, 2009, 12:15 »

1) Kaç saat online olacağım hiç belli olmaz. Bakarsın sabahtan akşama onlineyimdir. Bakarsın bir saat girerim.
2)Hiç bir yerde görev almadım.
3) Aklıma geldikçe yeni düşüncelerimi açıklarım.

DÜNYANIN BÜTÜN NEHİRLERİNDEN SÖZLERİMİZ SESLERİMİZ AKSIN
münzevi
! ...MünZev!... !
Sebocu

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

! ...MünZev!... !

« Yanıtla #61 : Ağustos 11, 2009, 01:30 »

1-) BoL boL onLiine Olurum isteniLdiği kadar
2-) 2 forum sitesinde görevli oLdum
3-)NormaL kullanıLan ifadeLere bir kaçtane daha renkLi ifade ekLemek
4-) BiLgi profiLimde var.

hücrelerime kadar işleyen sensin
bu maşuk başka sevgiliyi neylesin
gör gönlümün sultanı, sevdiğim
gör halimi de bu garip artık sevinsin...
melodit
Narrator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

OD

Site
« Yanıtla #62 : Aralık 13, 2009, 19:55 »

hummm...

-bazen çok bazen kısa ama öz online olurum Dil çıkaran
-daha önce kendime ait sitem vardı, site yönetimini bilirim Göz kırpan
- kültür sanata daha fazla destek verebilirim, uçuk kaçık ve siteye katılımı arttıracak yarışma projeleri sunabilirim Gülümseme
- şebokolik neden daha da büyümesin ki ?

Müzmin Müzisyen Karizmatik
| Elf |
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #63 : Aralık 14, 2009, 22:50 »

Genelde ödevlerim yoksa online olurum
Daha önce biçok sitede mod luk yaptım en sonuncusu melodit in temelini attığı birlikte geliştirmeye çalıştığımız fan sitesiydi sanırım 2005ten beri bu tür sitelerin içindeyim artık neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu ayırt edebildiğimi anladım
site hakkında geliştirmek adına fikirlerim var öncelikle bir temizlik şart sanırım forumlarda tuhaf başlıklar var daha saygın bir site haline getirip diğer şebnem sevenleri bu çatı altında toplayabiliriz. küçük armağanlarla insanların ilgisini kazanabiliriz.İllerde toplantılar düzenleyeblir site içindeki (varsa eğer) gruplaşmaları önleyerek büyük bir şebo ailesi oluşturabiliriz.unurmamalıyız ki hepimiz şebo için ve birbirimizle müzik zevklerimizi fikirlerimizi sevdiklerimizi kızdıklarımızı paylaşmak için varız.bir olmalıyız
uzun zaman sonra bu kadar ciddi düşünmeye başladım açıkçası heyecanlandım.ankarada okuyorum ancak ailem istanbulda kalıyor üniversite öğrencisiyim bölümüm biraz ilginç gelebilir ( çağdaş yunan dili ve edebiyatı ) yabancı dilleri seviyorum en sevdiğim müzik aleti flüt çalma gayreti gösteriyorum umarım ilerde iyi bir sanatçı olabilirim biraz geç kalmış olsamda hevesliyim benden bu kadar (:

Siz asla sebze bile olamazsınız çünkü bir enginarın bile kalbi vardır
Kbra.
AloneßutMad ♫
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #64 : Şubat 02, 2010, 12:34 »

1. 3le 4 arası değişir.
2. bir ödev sitesi bide forum da mod.luk yapıyorum.
3. Şimdilik bi önerim yok site gayet iyi. Ama belki zamanla..
4. Her türlü şarkı dinlerim , tabi şebonun yeri ayrı.. Bu yüzden istiyorum zaten bir görev. .)

Şah'lanıp gitmek içimde var, HOŞÇAKAL.. ♫
bi-garip
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mod : Keyfi Yerinde

« Yanıtla #65 : Şubat 03, 2010, 00:57 »

hummm...

-bazen çok bazen kısa ama öz online olurum Dil çıkaran
-daha önce kendime ait sitem vardı, site yönetimini bilirim Göz kırpan
- kültür sanata daha fazla destek verebilirim, uçuk kaçık ve siteye katılımı arttıracak yarışma projeleri sunabilirim Gülümseme
- şebokolik neden daha da büyümesin ki ?

Öncelikle nerdeyse demek istediklerimi ve benim görev almak istediğim bölümü düşünmüşsün bu yüzden tüm yazdıklarımı silip yeniden birşeyler karalamak zorunda kaldım .  Gülümseme

"1)Üyenin forumda günde ne kadar süre durabileceği?
*2)Üyenin forum yönetme hakkında tecrübesi? (varsa nerede ve rütbesi)
*3)Üyenin Şebokolik adına yeni fikri/düşüncesi?
*4)Üye hakkında bilmemiz gerekebilecek genel bilgiler?

Yukardaki sorulara karşılık verdiğim cevaplar.

1)Bu süre değişiyor bazen 1 haftada 1 veya 2 saat bazen haftada 10 saat kısa kalırım ama bakılması gereken tüm konulara bakar,  mesaj atılması gereken başlıklara mesajımı atar ve açmam gereken konuları uygun yerlere açar öyle çıkarım forumdan.

2)Daha  önce kendime ait 50 ' e yakın forum ve tanıtım amaçlı web sitem oldu zaten 2 yıl kadarda webmaster sıfatı altında görevler aldım o yüzden forum veya internet siteleri ile baya bir içli dışlıyım.Ayrıca şuanda bir başka sanatçının fan sitesinde hem yönetimde  hem de bir konuda Moderatörlük yapıyorum.
Dipnot = Dediğim gibi 2 yıl webmaster sıfatı altında görev yaptığım için smf ve wordpress konusunda ''iyi'' olarak derecelendirilebilinecek bir bilgiye sahibim aynı zamanda vbulettin ve  Html de de yeteri kadar bilgim vardır.Tek bilmediğim Asp kodlama çeşididir.

3)Hımm İstediğim bölüm ''kültür  sanat bölümü bu bölümde bende alıntı yaptığım arkadaşım gibi yarışmalar ve benzeri tarzda şeyler düşünüyorum ödülü kitap olan etkinlikler vs..vs gibi.
Sebokolik.com adına düşündüklerim ise
-Sorumlular, editörler, adminler hepsinin farklı renklerde ve farklı yıldızlandırmalar ile belirtilmesi bence daha güzel olurdu .Adminin ve editörlerin gördüğüm  kadarıyla renkleri farklı ama moderatörler ve grup yönetiilerinin değil misal ankara sorumlusu arkadaşımızda normal üye renginde bunlar foruma canlılık katacaktır.
-Gördüğüm kadarıyla burada bir iş kolu yapmışsınız dergiden , tv den ve forumdan farklı kollardaki arkadaşlar sorumlu gibi bunlar birer tam görev anlayışı ile farklılaşıp birer sıfat alsalar misal eski MFC sitesindeki gibi misal Tasarımcılar = Bunlar sadece sitenin tasarımı ve yenilikleri aynı zamanda alt yapısı ile ilgileniyor.Editörler = Sadece sitenin gidişatı ve konular, bilgilendirmeler ile ilgileniyor bu şekilde kollara ayrılım tam olursa daha verimli olur  aynı zamanda buralarda görev açıklığı varsa bunuda bu sayede daha net görür telafi edersiniz.
-Anasayfadan foruma geçerken yeni bir sekme tarzında geçiş oluyor buda bence çok gereksiz birde öbür sayfayı kapatmakla uğraşıyorum onun yerine direkt yönlendirme olsa daha güzel olur foruma tıklayınca direkt forum çıksa yeni bir sekme açılmadan sayfa değiştirir gibi yani.
-Sebokolik tv de gördüğüm kadarıyla WP den yapılmış hem çok basit duruyor hem de siteden bağımsız gibi olmuş ne tasarımı siteye benziyor nede rahat bir kullanım sunuyor bence değiştirilmesi ve siteye tam entegre edilmesi gerek bu biraz  zor bunuda belirtmek isterim ama bu hali yinede kötü en azından temaya uygun hale getirilse veya WP de tv veya video temesı entere edilese veya tasarlansa daha güzel olur gibi.
-Dergi yani sebokolik dergi bence bu dergi burada harcanmış bunu açık yüreklilik ile söylüyorum dergi için yeni bir domain alınıp İsmi evrenselleştirilip sebokolik yayınıdır ibaresi altında çıkarılsa Tüm Rock ve Metal sitelerinden yoğun bir ilgi çeker hem yazılanlar çok sağlam hemde derginin resimlerini ve tasarımını kim yapıyorsa çok kaliteli  çalışıyor . O yüzden bence çok iyi iş yapar şimdi bunu biraz aç derseniz sitenin dergisinin  yeni bir domain ile ve yeni bir isimle yeniden yapılanmasını istiyorum bu sayede pek çok fan sitesine ulaşır ve pek çok rock grubunun desteğini alabilir Headbanger gibi bir dergi olsun büyük sitelerin adminleriyle söyleşiler amatör gruplar ile müzik hakkında konuşmalar, Karanlık edebiyatı yani gothic kültür köşesi sonra boş oda (Kişisel bakış açısı) gibi genel ve anlamlı bölümler dergiye katılmalı bu sayede hem okuyucu sayısı artacaktır hemde pek çok kesimi içine alacaktır.
 -Bu tarz pek çok fan sitesi kurulduktan 1 veya 2,3 yıl sonra pat diye kapanıyor ve onca emekde yok olup gidiyor  böyle birşeyle karşılaşmamak için bence bir alt yapı sorumlusu şeklinde 2 kişi seçilmeli ve sitenin büyüme hızının yeni bölümlerin sitenin hostuna nekadar yük bindirdiğini sitenin ne zaman daha geniş serverlere taşınması gerektiğini şimdiden ölçüp biçmesi ve ileride bu yük kaldırılamıyacak gibi görünüyorsa şimdiden bizleri sıkmayan 1 küçük reklamın sitenin bir köşesine yerleştirilmesini isterim bu sayede şimdilik işimize yaramayacak olan para bir kıyıda birikir ve ileride sizler bu masrafları ödeyemezseniz eğer o biriken para bu masrafları karşılar.

4)Hakkımda bilinmesi gereken birşey varsa sorulur bende cevap veririm onun harici ekstradan burdan vericek bir bilgim yok. Belki tek verebileceğim bilgi kısa bir not olarak  Rock ve Metal müzil ile ilgilendiğim ve Şebnem Ferah için burda olduğum bilgisidir.

Not=Yazım hatam varmı diye yazımı kontrol ettim pek yazım yanlışlarını sevmem varsa varsa yıllardır zayıf olduğum noktalama işaretlerinde hatam vardır onlar içinde şimdiden özür dilerim.Diğer yazım hatalarım içinde Gülümseme
Yeni fark ettim en az 15 yerde yazım yanlışı yapmışım her okuduğumda bir yerde yazım yanlışı fark ediyorum o yüzden yanlış yerleri olduğu gibi bırakıyorum bu gecelik başka biri yardımcı olur galiba bana Gülümseme

« Son Düzenleme: Şubat 03, 2010, 12:11 Gönderen: Paranoid » Kayıtlı

- Bu dünyada yaşamak başlı başına bir sanattır ! -
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : Şubat 25, 2010, 18:13 »

Görevli Açığı  Oluştuğu Zaman Gerek Burdan Gerekse Pm Olarak Haber Verilecektir. Ama Başvurularınızı Yapmaya  Devam Edebilirsiniz.  Yazılarınız Takip Edilmekte...
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #67 : Şubat 25, 2010, 20:39 »

Artık beni tanıyan tanımıştır sanırım.
Ne kadar sık burda olduğumu falan fişman... biliniyor.. Açık olursa görevde bulunmaktan mutluluk zevk  Sırıtan duyarım.. Masum
84_esra
Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : Şubat 25, 2010, 20:50 »

1)En az 3 saat kalabilirim daha fazlasıda olur. Gülümseme
2)Soru Ekibi,Co adminlik,Moderatör adaylığı vs. gibi şeyler yaptım halende yapıyorum.(Site adı lazımsa yazabilirim)
*3)Mutlaka olur zamanlada çok çok gelişir  Gülümseme
*4)Gaziantepte yaşıyorum,facebooktada Şebnem Ferah - Gaziantep sayfasını yönetiyorum.Öğrenciyim.
ay*
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

HEP SANMIŞIM...

« Yanıtla #69 : Şubat 26, 2010, 10:56 »

sürekli sitede durabilirim iş ve okul yok...
daha önce hiç görevli olmadım...
benden istenilen ve dilenen herşeyi yapabilirim...
site içi yeniliklerde de herkesi mutlu edecek şeyler yapabilirim Gülümseme eyer seçilirsem Gülümseme

büyüyorum seninle !...
şebokoliq_sefa
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yel değirmeni rüzgarla,rüzgar uçurtmayla geldi.

« Yanıtla #70 : Mart 06, 2010, 03:33 »

online sürem yoneticilere bana olan ıhtıyaca baglı onun dısında 3 4 saat onlineyım minimum
html siteler ypdm okul sitesi yonettim forum sitelerindede moderötörölük yapdım
gorew werırsenın hayranları ılce ılce sonra buyumek kaydıyla bulusma noktalarında beraber kaynasabılırız.
ŞEBNEM İÇİN ÖLMEYE HAZIRIM LÜTFEN ŞEBNEMIM ICIN BİŞEYLER YAPMA FIRSATI VERİN BANA.

Bedenim ŞEBNEM ruhum FERAH
şebolee
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #71 : Mart 07, 2010, 00:10 »

2-3 saat online olurum
böyle bir tecrübem olmadı ama olması için elimden geldiğince çabalarım
üyeleri daha yakından tanımak onlarla fazladan etkinlik yapmak ve sağlamak
profilde yazıyor ama daha ayrıntılı bir şekilde de yazabilirim Gülümseme
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #72 : Mayıs 15, 2011, 16:33 »

daha önce görev almıştım zaten. uygun görülürse yeniden alabilirim Göz kırpan

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı