Sayfa: 1 ... 5 6 [7]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tarkanı Sevmeyen Var mı???  (Okunma Sayısı 24685 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #90 : Ağustos 07, 2010, 12:54 »

Herkes bilmez,bazılarımızın yaşı tutmaz..
Tarkanı benim gözümde Tarkan yapan öyle bir parçası vardır ki..
Rockçı edasıyla söylediği,sesini muhteşem ayarladığı müziğiyle şuan birçok rockçıyım diyen gruba taş çıkaracağı 'Biz Nereye' diye parçası vardır.. Tek geçerim resmen..
Yeni albümmüş bilmemneymiş pek ilgilendirmiyor ama bu parça hayatımın enleri arasındadır..
 Göz kırpan
hip0kondRiyak
Sebocu

Teşekkür Sayısı 94
Çevrimdışı Çevrimdışı

*-Kupa kızı..

« Yanıtla #91 : Ağustos 24, 2010, 16:48 »

Adamın fanatiği değilimdir ama nedense çok değişik kendini dinletebiliyor..Uzun bir sessizlikten sonra çok iyi bir albüm çıkardı.Eski bir kaç şarkısınıda severdim,yeni albümle zirveye oturdu.Dinlemeyenlere tavsiye ederim.Bu adam sanırım hiç yaşlanmıcak  Sırıtan..Adımı kalbine yaz,işim olmaz albümdeki yeni gözdelerim  Gülümseme.

Sevenın yanlısı yazıllır mı?
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #92 : Ağustos 24, 2010, 18:03 »

Tarkan'ı severim, küçükken illa albümlerini aldırırdım Sırıtan
En çok da Kış Güneşi adlı şarkısını severim Sırıtan
Ama henüz son albümünü dinleyemedim Üzgün
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #93 : Eylül 06, 2010, 22:06 »

Albüm hakkındı pek bilgi sahibi değilim ama tüm yakın arkadaşlarım hastası olmuş durumdalar..
Bende kankimden 'gel gel güzelim,gel gel acamıyacak'  Kahkaha diye bir parçaya kulak aşinalığıyla dilime dolanmış bulunmakta sokakta sapık tarzında yürürken dilime dolandığını görmek baya korkutuyor xD
Kayıp var birde tarkan mümkünse şiir okumasın xD romantik bir hava hakim olacak derken hep güldürmüştür beni. Erkek arkaşım açtı geçen gün romantik hava olsun babında ben güldüm  tüm ortamın içine ettim kısaca oda biraz kırıldı haliyle xD
Finally Free
Moderator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #94 : Eylül 06, 2010, 22:24 »

Albüm hakkındı pek bilgi sahibi değilim ama tüm yakın arkadaşlarım hastası olmuş durumdalar..
Bende kankimden 'gel gel güzelim,gel gel acamıyacak'  Kahkaha diye bir parçaya kulak aşinalığıyla dilime dolanmış bulunmakta sokakta sapık tarzında yürürken dilime dolandığını görmek baya korkutuyor xD
Kayıp var birde tarkan mümkünse şiir okumasın xD romantik bir hava hakim olacak derken hep güldürmüştür beni. Erkek arkaşım açtı geçen gün romantik hava olsun babında ben güldüm  tüm ortamın içine ettim kısaca oda biraz kırıldı haliyle xD

Sırıtan o şarkıyı geçenlerde karşıyaka çarşıda bir ayakkabı dükkanında duydum.Doğrumu duydum diye baya bir kulak kabarttım şarkıya.evet gerçekten gel gel güzelim , gel acımıycak diye bir şarkı var , çok acaip  Sırıtan

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #95 : Eylül 06, 2010, 23:31 »

Hop Hande! O parça benim parça evet çarşıda bende iki geri üç ön xD dans figürlerim ile mırıldanarak geziyorum!!  Kahkaha  gel gel güzelim gel acamıyacak! hehehe günümüz cıstık cıstık parçaları işte... Eğlenmek gülmek dalga geçmek için birebir.. dahası olamaz..
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #96 : Eylül 07, 2010, 02:30 »

ben karakter olarak sevmem ama yurt dışında iyi işler yapıyo sonuçta tanınıyo bizi temsil ediyo bi yerde destek çıkmak lazım

Bugün kendimi kuru yapraklarla kaplı çıkmaz bir sokağa benzetiyorum
Sayfa: 1 ... 5 6 [7]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı