Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sagopa Kajmer  (Okunma Sayısı 44617 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #60 : Temmuz 20, 2010, 11:51 »

Bu sabah dream tv'de denk geldim 'bir dizi iz' adlı parçalarına..
Tek kelime ile parça 'mükemmel'..
Sözler muhteşem ötesi zaten söyleyenebilecek birşey yok..
Rap yapıcağım diye iğrenç bir Türkçe kullanmıyor ya helal olsun diyorum çiftimize Gülümseme

-Yaralara bak bu birinin değil,birilerinin!-
NovemberRain
emre
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #61 : Temmuz 28, 2010, 13:16 »

Aylin Aslım'a söylediklerini hiç yakıştıramadım.. Ayrıca küfretmediğini söylüyor her programda, röportajda. Twitterda ne var ne yok söylemiş...  Sanal ortam olunca iş değişiyor sanırım..

Geniş ve loş bir yer, istersen sen de bir uğra.. Doğru yanlış, iyi kötü herkes orda...
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #62 : Ekim 17, 2010, 21:04 »

Kültürsüz, seviyesiz, bir de üstüne kendini müzisyen olarak gösterip gerçek müzisyenlerin hareketlerini küçümsüyor, densiz. Blues ve jazz hakkındaki engin(!) görüşleriyle kültür seviyesini kanıtlamış oldu. "zenci babamız halala hulala bir şeyler çalıyor saçma sapan." yanına bile yaklaşamayacağı güzellikteki müzikleri nasıl bu kadar küçültebiliyor inanamıyorum..

aramızda dinleyicileri varsa üzgünüm düşüncelerim için özür dileyemeyeceğim, az bile söyledim.
zaten rap dinlemem, yaptığı müzik beni ilgilendirmiyor o bakımdan. bugüne kadar dinlemiyordum bugünden sonra da asla..
« Son Düzenleme: Ekim 17, 2010, 21:08 Gönderen: Lauter Laute » Kayıtlı

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
senaakk
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #63 : Ekim 17, 2010, 21:32 »

Bir röportajında önce Fazıl Say'ın eleştirileri için "Bir müzisyen müzik türleri hakkında ileri geri konuşmamalı." yorumunda bulunmuş,ardından blues ve jazz hakkında demediğini bırakmamış haspam tabir edilen müzisyen kişilik ve "kendi içinde çelişme durumu"nun 1 numaralı örneği. Ayrıca sürekli olarak şarkılarında dini konu ederek insanları sömürüyor.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #64 : Aralık 18, 2010, 21:08 »

Sago fanatiği değilim elbet Gülümseme tek aşkım şebo ama Sagopa'nında şarkılarını dinlerim en azından ceza,fuat vb. gibi tek yaptığı şarkılarında küfretmek değil. Ve Sagopa hakkında duyduğum birşey söyleyeyim ben de bi yerden okumuştum diye hatırlıyorum "bir rapçi olarak Rockçılardan Hayko Cepkin ve Şebnem Ferah dinlerim demiş.Bu da sagoya benim gözümde bir artı daha katıyor.

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
marenostroum
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #65 : Şubat 01, 2012, 23:36 »

Bir röportajında önce Fazıl Say'ın eleştirileri için "Bir müzisyen müzik türleri hakkında ileri geri konuşmamalı." yorumunda bulunmuş,ardından blues ve jazz hakkında demediğini bırakmamış haspam tabir edilen müzisyen kişilik ve "kendi içinde çelişme durumu"nun 1 numaralı örneği. Ayrıca sürekli olarak şarkılarında dini konu ederek insanları sömürüyor.
aynen bu konulardan dolayı kendilerine bir türlü ısınamadığım insandır. rap müzik de zerre kadar ilgimi çekmiyor zaten. duygularıma tercüman olmuşsun Kahkaha

insanlığa bakınca Nuh'un gemiyi kaçırmamış olmasına üzülmemek elde değil.. Mark Twain
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı