Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ceren Tügen Akyıldız  (Okunma Sayısı 43491 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
erenimo
eren
Şebokolik
Klasik Üye

Teşekkür Sayısı 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #60 : Mart 30, 2010, 21:15 »

ceren 2003'ten beri şebnem ferah'ın back vokali, ondan öncede şebnemin kalıcı bir back vokali olduğunu hatırlamıyorum ben, yanılıyor muyum? ilk konserlerde biraz daha tecrübesizdi ama artık oldukça iyi olduğunu düşünüyorum cerenin. herkesin kulağı ve zevki farklıdır tabi, bu benim düşüncem ama hala  şebnemle hemen hemen aynı tona çıkan bir vokal hatırlayamıyorum   Masum
kutsal vardı eskiden albüm yapınca ceren geldi

DÜNYANIN BÜTÜN NEHİRLERİNDEN SÖZLERİMİZ SESLERİMİZ AKSIN
şebosfer
Seda
Forum Ekibi
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« Yanıtla #61 : Mart 30, 2010, 21:54 »

mesela şebonun cerenden önceki rockn coke konserlerını dınlemenızı tavsiye ederim oradaki vokalıstiyle cerenin arasındakı farkı şüphesiz fark edeceksınızdır...
« Son Düzenleme: Mart 30, 2010, 21:57 Gönderen: şebosfer » Kayıtlı

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
sleepwalker
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 224
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #62 : Mart 30, 2010, 22:08 »

Şebnem Ferah 2005 ve 2006'da Rock'n Coke'a katıldı ve iki konserde de Ceren vokaldi.
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #63 : Mart 30, 2010, 22:33 »

siz feci şartlandırmışsınız kendinizi çok önyargılı davranıyorsunuz. sadece rock'n coke performanslarını değil şebonun her konserini defalarca izledim. fark etmişsinizdir şebo bir şarkıyı bırakıp çığlık atmaya geçtiğinde ceren söylüyor nakaratı ve o kısımları cerensiz hayal edin sizce birşeyler eksik kalmaz mı? belki şeboyla karşılaştırarak kötü diyorsunuz ama onun ekipteki görevi şebo kadar iyi şarkı söylemek değil. işini çok iyi yaptıgını düşünüyorum. ayrıca şebo gibi büyük bir müzisyenle 7 küsür sene çalışmak torpille falan olacak bir şey değil, şebo da torpilli iş yapacak biri değil  Göz kırpan

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
şebosfer
Seda
Forum Ekibi
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« Yanıtla #64 : Mart 31, 2010, 01:45 »

ama bakın bende defalarca dinledım ama nedednse bı turlu aşina olamadım cerene; belkı haklısınız önyargılı davranıyorum belkıde seboyu cok sevdıgım ıcın yanına hıcbır sesı yakıstıramıyorum. ceren cok kötü demiyorum ben fakat pıasada emınım kı amator yada prfsynel bıcok vokal var ve hepsıde sebnem ferah gıbı bı ısmle calısmak ıcın can atıyodur neden daha iyisi olabılecekken ceren oluyokı??? Utandım herneyse  konser bıletımı aldım 8 nısanda sebo konserındeyım ıns.. bıde canlı dınleyelım bakalım Dil çıkaran tabı pür dıkkat seboyu dınlerken cerene nasıl adapte olacaksam Dil çıkaran  Kahkaha

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #65 : Mayıs 20, 2010, 19:32 »

ceren çok tatlı ve şebo yada iyi  konserlerde o güzel sesiyle eşlik ediyor Gülümseme

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #66 : Mayıs 29, 2010, 19:37 »

Önceleri pek sevmezdim ama kendini çok geliştirdi güzel eşlik ediyor Şebo'ya...
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #67 : Mayıs 29, 2010, 21:35 »

siz feci şartlandırmışsınız kendinizi çok önyargılı davranıyorsunuz. sadece rock'n coke performanslarını değil şebonun her konserini defalarca izledim. fark etmişsinizdir şebo bir şarkıyı bırakıp çığlık atmaya geçtiğinde ceren söylüyor nakaratı ve o kısımları cerensiz hayal edin sizce birşeyler eksik kalmaz mı? belki şeboyla karşılaştırarak kötü diyorsunuz ama onun ekipteki görevi şebo kadar iyi şarkı söylemek değil. işini çok iyi yaptıgını düşünüyorum. ayrıca şebo gibi büyük bir müzisyenle 7 küsür sene çalışmak torpille falan olacak bir şey değil, şebo da torpilli iş yapacak biri değil  Göz kırpan

durumu çok güzel ifade etmişsin katılıyorum  Göz kırpan

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
ozgur0071
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #68 : Aralık 13, 2010, 01:14 »

Ceren'in sesini duyunca bazen tüylerim diken diken oluyor.. Çok uyumlu hale geldi şeboyla
..
« Son Düzenleme: Aralık 13, 2010, 22:36 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı
sebomk
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #69 : Aralık 13, 2010, 16:47 »

Şeboya rakip bekliyoruz artık Kahkaha))
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #70 : Aralık 13, 2010, 18:55 »

bencede çok güzel anlatmışsınız.Bu arada Ceren'in hamile olduğu haberini duymayan kaldı mı ? Aramıza Şeboist geliyorrr Gülümseme)

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #71 : Aralık 13, 2010, 19:09 »

bencede çok güzel anlatmışsınız.Bu arada Ceren'in hamile olduğu haberini duymayan kaldı mı ? Aramıza Şeboist geliyorrr Gülümseme)

ne ceren hamile mi Ney şimdi öğrendim. herhalde bilmeyen bi ben vardım şimdi tam oldu Kahkaha allah analı babalı büyütsün Öpücük

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : Aralık 13, 2010, 19:29 »

Yakın bir zamanda aramıza küçük bir Şebokolik katılacak inşallah. Allah ailesiyle ve sevdikleri ile  beraber uzun ve sağlıklı bir ömür versin...
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı