Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İkinci Klip "Eski"  (Okunma Sayısı 44795 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #150 : Temmuz 01, 2010, 20:31 »

Pasaj Müzik maillere cevap vermiyor Kızgın
ecem*
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #151 : Temmuz 01, 2010, 20:57 »

Bekliyoruzzz heyecann doruktaaa Gülümseme

Şeboyuuuu çok çok çok çooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
SiL_BaŞtAnn
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

hoşçakal...

« Yanıtla #152 : Temmuz 01, 2010, 21:28 »

heyecanla bekliyoruz  Gülümseme
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #153 : Temmuz 02, 2010, 23:56 »

ne zamana kadar beklyeceğiz kimse bişey bilmiyormu?
sabredemiyorum artık çıksın bir an önce ya Üzgün

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
ecem*
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #154 : Temmuz 03, 2010, 00:10 »

ne zamana kadar beklyeceğiz kimse bişey bilmiyormu?
sabredemiyorum artık çıksın bir an önce ya Üzgün

Katılıyorum çok merak ediyorum ya

Şeboyuuuu çok çok çok çooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #155 : Temmuz 06, 2010, 01:15 »

Arkadaşlar unutalım artık bu klibi bence Üzgün
Hala bir haber yok, konserlerde Didem Doran'ı filan yakalarsak mutlaka soralım klibin akıbetini..
NovemberRain
emre
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #156 : Temmuz 06, 2010, 01:34 »

Anlayamadığım nokta şu. Bir arkadaşımın yakın arkadaşı klibin çekimlerinde bulunmuş. Hatta Şebnem klip konusunda hassas olduğu için fotoğraf çekilmek istememiş. Ayrıca Ozan Tügen twitterında ve facebook hesabında 22 haziranda sanırım "Klip montajda" diye yazmış. Niye ortada klip yok ki  Üzgün

Geniş ve loş bir yer, istersen sen de bir uğra.. Doğru yanlış, iyi kötü herkes orda...
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #157 : Temmuz 06, 2010, 23:11 »

Bu kadar çok abartmamak gerek bence. Klip çıkarmanın, gerekli izinlerin alınmasının ne kadar süreyi kaplayacağına dair ve gerekli işlemlerin neler olduğu konusunda hiçbir bilgiye sahip değiliz. Biz sadece işin görünen kısmını görüyoruz ve neden hala çıkmadı diye yakınıp duruyoruz. Çıktığı anda da tüketiveriyoruz. İşin özü, neden çıkmadı , haberiniz varda söylemiyorsunuz, unutalım gitsin gibi yargıları vurgulamak yerine bekleyelim. Ha yarın çıkmış, ha onbeş gün sonra...

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #158 : Temmuz 07, 2010, 13:15 »

çekileli neredeyse 1 ay olmuş bir klip hala çıkmadıysa şüphelenmekte haklıyızdır bence, hele ki önümüzde Hoşçakal gibi bir örnek varken ve Eski de Hoşçakal gibi Dijital Sanatlar (artık ne desem bilemiyorum bu firmaya dolandırıcılık bu resmen) tarafından çekilmişken.. benim umudum kalmadı, ikinci bir hoşçakal vakası geliyor bana gore.. Umarım yanılırım ama bu kadar gecikmenin sonunda aksi bir durum söz konusu olamaz ne yazık ki.. emeğe, şarkıya yazık.. 

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #159 : Temmuz 07, 2010, 20:34 »

çekileli neredeyse 1 ay olmuş bir klip hala çıkmadıysa şüphelenmekte haklıyızdır bence, hele ki önümüzde Hoşçakal gibi bir örnek varken ve Eski de Hoşçakal gibi Dijital Sanatlar (artık ne desem bilemiyorum bu firmaya dolandırıcılık bu resmen) tarafından çekilmişken.. benim umudum kalmadı, ikinci bir hoşçakal vakası geliyor bana gore.. Umarım yanılırım ama bu kadar gecikmenin sonunda aksi bir durum söz konusu olamaz ne yazık ki.. emeğe, şarkıya yazık.. 
sonuna kadar katılıyorum. bende bu klibin hoşçakal klibiyle aynı duruma düşmesinden endişe duyuyorum.ama anlayamadığım nokta hoşçakal'ın klibini heba eden dijital sanatlarla eski'nin klibi için neden çalışıldığı başka birileriyle çalışılsaydı olmuyormuydu Kararsız

sheboisecil
güŁ √ Śє¢iŁ √ є¢є
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 207
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #160 : Temmuz 08, 2010, 12:48 »

Bu kadar çok abartmamak gerek bence. Klip çıkarmanın, gerekli izinlerin alınmasının ne kadar süreyi kaplayacağına dair ve gerekli işlemlerin neler olduğu konusunda hiçbir bilgiye sahip değiliz. Biz sadece işin görünen kısmını görüyoruz ve neden hala çıkmadı diye yakınıp duruyoruz. Çıktığı anda da tüketiveriyoruz. İşin özü, neden çıkmadı , haberiniz varda söylemiyorsunuz, unutalım gitsin gibi yargıları vurgulamak yerine bekleyelim. Ha yarın çıkmış, ha onbeş gün sonra...

KatıLdım.

AkLımın sokakLarını arar sorarken kim biLir ben kac kaLp kırdım..
Zamanın istasyonunu trenLer gecerken kim biLir kac kez kacırdım..
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #161 : Temmuz 08, 2010, 13:07 »

ama anlayamadığım nokta hoşçakal'ın klibini heba eden dijital sanatlarla eski'nin klibi için neden çalışıldığı başka birileriyle çalışılsaydı olmuyormuydu Kararsız

benim de kafama takılan soru bu, neden tekrar böyle bir risk alındığı. gerçi detaylardan bi haber olduğumdan dolayı vardır bir bildikleri deyip geçiyorum ama, ilginç gelmiyor değil...

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #162 : Temmuz 08, 2010, 13:25 »

benim de kafama takılan soru bu, neden tekrar böyle bir risk alındığı. gerçi detaylardan bi haber olduğumdan dolayı vardır bir bildikleri deyip geçiyorum ama, ilginç gelmiyor değil...
banada çok garip gelmişti ama bir bildikleri var heralde, dediğin gibi Masum

yeni
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #163 : Temmuz 09, 2010, 18:16 »

...KLİP DREAM TV DE ÇIKMIŞ KAYDEDEN LÜTFEN YÜKLESİN İZLEYEMEYENLER YANİ BİZLER İÇİN...
beyza.tkt
---Pitito---
Sebocu

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #164 : Temmuz 09, 2010, 21:42 »

...KLİP DREAM TV DE ÇIKMIŞ KAYDEDEN LÜTFEN YÜKLESİN İZLEYEMEYENLER YANİ BİZLER İÇİN...
sitede var
« Son Düzenleme: Ocak 25, 2011, 19:45 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı