Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: I Want To Break Free  (Okunma Sayısı 12562 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Denausten
Lost
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Living is easy with eyes closed!

« Yanıtla #15 : Mayıs 12, 2010, 15:19 »

Yıllar, yıllar sonra bu şarkıyı Şebnem Ferah'ın ağzından yeniden dinlemek çok hoş bir duygu. Gülümseme

“To be nobody but yourself in a world that's doing its best to make you somebody else, is to fight the hardest battle you are ever going to fight. Never stop fighting.”

E.E. Cummings
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Mayıs 12, 2010, 18:45 »

İşin içinde Şebo varsa albümün kalitesine hertürlü inanırım zaten.
Korsan yollardan dinlemiş bulunmaktayım ama albümü mutlaka alıcağım.
İlkkez bir cover albüm sanırım sadece?
Ve tüm birbirinden güzel parçaların coverları... En azından cover yapıcağım diye eline yüzüne bulaştırmamış.. Ve Şebnem Ferah başta olmak üzere profesyonel insanların desteği.. Böyle bir çabanın elinden tutmak iyi olacak albümü alarak
Şebnem'den tek olarakta bir albümünde I Want To Break Free'yı dinlemek umuduyla.  Gülümseme
Volvox'tan aşinalığımız var ama ben bir albümde yer vermesinden umanlardanım.
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Temmuz 30, 2010, 14:24 »

Şarkını tümüne bi türlü ulaşmadım ama içindeki bütün cover parçalar çok güzel alınması gereken bi albüm olduğunu düşünüyorum. Hepsi olmasa I Want To Break Free bi kısmını sitesinden dinleyebilirsiniz.

http://www.gokcansanliman.com/
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Eylül 19, 2010, 15:04 »

Çok arka plandan da olsa Şebnem'in sesini duymak ve ona odaklanmak güzel.  Gülümseme Keşke tek başına da söylese ya da cover bir albüm çıkarsa.. =) Gökcan Sanlıman çok şanslı, daha ilk albümden bu kadar profesyonel sanatçının desteği kolay bulunabilecek bir şey değil..

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : Eylül 19, 2010, 22:23 »

Albüm mükemmel! Yazdıktan bir süre sonra aldım.Hala sıkılmadım. Arabama bindiğimde cd.yi çıkarmaz oldum..Başa sarıp sarıp devam ediyor.. Zaten albümdeki bütün parçaları severdim,cover hallerinede bayıldım!
I Want To Break Free'de Şebnem Ferah'ın varlığı çok net anlaşılıyor söylenilmesede anlardım..

Dipnot:Benim gibi romantik olmayan arkadaşlara tavsiye xD edebilirim benki keman sesine gülüp,çiçek hediye edildiğinde iki dakika sonra görmeden çöpe atan biri olarak(üzgünüm) bu albümü alıp,mp3'e atıp deniz kenarında kulaklıkla dinlemek harbiden güzel oluyor..Hem çiftinizinde gözlerini yaşarta biliyorsunuz,noldu ki,iyi misin falan oluyor  Sırıtan Buda ufak bi tavsiye olsun.. Albümde ikinci favorim.Hepsi favorimde bu parçanın yeri ayrıdır  Gülümseme

-Wild World
ve sonra bi anda.. o muhteşem parçaya yer bırakılıyor..
-Goodbye My Love Goodbye  Gülümseme

Gökcan Sanlıman parladın be abi resmen.. helal olsun diyorum..
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı